יו״ר הדירקטוריון של נמל אשדוד הגב׳ אורנה הוזמן-בכור עם צעדים לשיפור המוכנות לתחרות

ועדת כוח אדם בראשות יו"ר הדירקטוריון של נמל אשדוד, הגברת אורנה הוזמן בכור, אישרה שורה של צעדים אשר ישפרו את המוכנות לתחרות המתעצמת בנמלים: סך התרומה של ההחלטה על אחסנה בגובה 5 מכולות הוא מעל ל-4 מיליון ₪ בשנה.

ועדת כוח אדם של דירקטוריון חברת נמל אשדוד, בראשות יו"ר הדירקטוריון אורנה הוזמן בכור, אישרה הסכם חדש, במסגרתו יעבור הנמל מאחסנה בגובה של עד שלוש מכולות, לגובה של עד 5 מכולות ריקות. סך התרומה של אחסנה בגובה 5 מכולות הוא מעל ל-4 מיליון ₪ בשנה. העלייה לגובה אחסנה של חמש מכולות תאפשר קליטת כ- 15,000 מכולות ריקות נוספות בשנה. תחזית המטענים מראה גידול עקבי של 4% בסיגמנט של מכולות ריקות, המהווים גידול כללי של כ-15 אלף מכולות ריקות בשנה.
כחלק מההערכות לביצוע ההסכם נמל אשדוד ישנה את תצורת הערוגות של המכולות הריקות. העבודה במשמרת ב' בנמל תותאם לצורכי העבודה, כך שבחלקה הראשון של המשמרת, בה יש עומס והיקף עבודה רב בשל מספר משאיות גבוה – יהיו יותר עובדים מאשר בסוף המשמרת. כך יבנה מהלך שישיג אופטימיזציה בשיבוץ המפעילים בעורף, במשמרת ב' , תוך התאמת המשאבים לצרכי העבודה שתשפר את רמת השירות. כמו כן, ההסכם מאפשר גמישות ניהולית והגדלת פוטנציאל מיצוי השעות הנוספות על ידי שיבוץ מפעילי גורר לחצאי משמרות נוספות במשמרת ב'. מהלכים אלו יבטיחו בין השאר, תנועה רציפה של משאיות בשערי הנמל גם בזמני העומס.
ההערכות החדשה תאפשר לנמל אשדוד לקלוט עוד כ-15 אלף מכולות ריקות מידי שנה, מה שיאפשר ללקוחות להכניס יותר מכולות, ויבטיח תנועה רציפה של המשאיות בשערי הנמל גם בזמן העומס. יעילות העבודה בנמל תשופר באופן משמעותית ותיערך אופטימיזציה בשינוע מטענים וזרימה רציפה של משאיות בכניסות לנמל.
אורנה הוזמן בכור יו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד מסרה ל״אשדוד היום״, כי : "הנמל מתחיל בצעדים ראשונים בהיערכותו לתחרות המתקרבת, ומפנה שטחים ע"י עליה לגובה. תהליך העלייה לגובה יביא לשיפור הקצאת המשאבים לצורך מתן שירות איכותי ללקוח. אנחנו ממשיכים להציב את צורכי הלקוח במרכז ופועלים לשיפור מתמיד של מערך שירות הלקוחות ומיצוב הנמל כשחקן תחרותי ואסטרטגי."
צילום: יח״צ נמל אשדוד

אולי תתעניין ב...

מדוע ראש העיר חש צורך לנהל פֶּרְמָנֶנְט קמפיין?

הבחירות אומנם הסתיימו לפני כחודשיים, אבל נדמה, כי ראש העיר ממשיך לפעול באמצעות יחסי ציבור …

שינוי גודל גופנים