יוצקים תוכן בחופים: ספריות חוף חדשות ב'לידו' ובקשתות

יש לנו באשדוד את חופי הים היפים בארץ. עכשיו, בחברה לתיירות, החליטו לצקת בהם תוכן, בדמות ספריות הפתוחות לציבור הרחב וללא כל עלות. משתלם.

 

בעקבות ההצלחה של הספרייה שהוצבה בקיץ שעבר בחוף טו – החברה לתיירות אשדוד בשיתוף אגף החופים – הציבו כעת שתי ספריות מעוצבות בחופים נוספים המאפשרות למבקרים בים לשאול ספרים ומגזינים להנאתם, לצד עמדת טעינה סולארית למכשירים ניידים – וכל זאת ללא עלות, כמובן. כל המעוניינים לתרום ספרי קריאה ומגזינים (בכל השפות), מוזמנים להביאם ישירות אל הספריות בביקורם הקרוב בים.

היום (חמישי) בשעות הבוקר, הוצבו 2 ספריות חוף מעוצבות בחוף הקשתות ובחוף לידו, המצטרפות אל הספרייה אשר הוצבה במהלך הקיץ הקודם בחוף טו'.

הפרויקט נעשה במטרה להנגיש לציבור הרחב את כל אותם ספרים אשר נתרמו ע"י ציבור התושבים –  עבור אלה המגיעים לחוף הים ושמחים להשאיר את הסלולארי מאחור…

הספרייה עשויה ממכולה ("קונטיינר") מעוצבת ומונגשת לכלל האוכלוסייה (כולל בעלי מוגבלויות), ואף קיימת בה עמדת טעינה למכשירים ניידים – המוזנת חשמל בעזרת 2 לוחות סולאריים המוצבים על גג המכולה.

בחברה לתיירות מבקשים, כי את הספרים והמגזינים ניתן להביא ישירות אל הספריות בחופים, בהן קיימת תיבה מיוחדת  – אליה ניתן למסור את חומרי הקריאה.

צילום: יוני חזיז

אולי תתעניין ב...

גיבור היום: קובי לויטן נפצע כאשר זינק לעבר ילדה והציל אותה מפגיעת רכב קשה

כונן מד"א-הצלה דרום הגן על ילדה מתאונה ונפצע כונן מד"א-הצלה דרום קובי לויטן הבחין הערב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים