הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

יום עיון במכללת סמי שמעון להנדסה

השבוע, התקיים יום עיון לסטודנטים במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה ב-SCE – המכללה האקדמית להנדסה אשדוד. כחלק משיטת הלימוד  הנהוגה במכללה, Project Oriented הסטודנטים נחשפו ושמעו מאנשי תעשייה על האפשרויות העומדות בפניהם כמהנדסים בתחום החשמל והאלקטרוניקה ועל פיתוחים חדשים בתחום.

 

המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה ב – SCE המכללה האקדמית להנדסה אשדוד, קיימה אתמול יום עיון לסטודנטים של המחלקה. במהלך היום הגיעו בכירים בתעשייה מתחומים שונים של הנדסת חשמל ואלקטרוניקה להרצות בפני הסטודנטים על הנושאים המעניינים כיום את התחום ולספק עצות לקראת היציאה של הסטודנטים לעולם הקריירה כמהנדסים חדשים.

 

יום העיון לתעשייה הוא חלק משיטת הלימוד Project Oriented הנהוגה במכללה. השיטה מכינה את הסטודנטים בצורה המיטבית לעולם עבודת המהנדס ומשלבת בין לימודים תיאורטיים לפרויקטים מעשיים. כך הסטודנטים מתנסים בסביבת עבודה המדמה עבודת צוות, דרישות לוחות זמנים ועוד.

 

את הכנס פתחה ד"ר אירית יובילר, ראש המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה במכללה, שבירכה את הסטודנטים והסבירה את מהות היום. לאחר מכן עלו לבמה אנשי תעשייה מחמשת תחומי ההתמחות הנלמדים במחלקה: מערכות RF, אלקטרואופטיקה, תקשורת, לוויינים וחלל, ומערכות הספק. את האירוע חתם פרופ' שלמה מארק, דיקן הפקולטה להנדסה קמפוס אשדוד.

 

ד"ר יובילר מסרה, כי: "המטרה של יום העיון לחשוף סטודנטים לנעשה בתעשייה בתחומי ההתמחות. יום העיון היה מיועד לסטודנטים בשנים ד' ו-ג', במטרה לעזור להם ולקדם אותם לקראת היציאה לשוק העבודה והצעדים הראשונים בקריירה שלהם."

 

קרדיט צילום: המכללה להנדסה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.