הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

יואב גלנט בא לעבוד

שר העליה והקליטה יואב גלנט עובד במרץ. אתמול (שלישי), לקח גלנט חלק פעיל בכנס של פעילי הליכוד באשדוד בראשות ראש הממשלה מר בנימין נתניהו. גלנט היה בין השרים אשר הוזמנו לנאום בטרם עלה נתניהו לנאום ועל אף השעה המאוחרת שבה הסתיים הכנס (והאזעקה שהייתה באמצע), המצלמה של ״אשדוד היום״ פגשה את גלנט הבוקר ב…. זכרון יעקב. שוב מפגש פוליטי

הופתענו לפגוש הבוקר את יואב גלנט בבית קפה בזיכרון יעקב, בפגישה פוליטית עם ראש העיר של קרית אתא, מר יעקב פרץ, איש ליכוד בעצמו.

בשונה ממשה כחלון, אשר מאז שנכנס לליכוד די נעלמו עקבותיו, בטח בקמפיין. גלנט, עם כניסתו המוקדמת יותר לשורות הליכוד, כאשר עבר מ״כולנו״ עוד בטרם התפרקה המפלגה, מראה רצינות גדולה ומעורבות משמעותית בקמפיין. תעיד על כך הגעתו אתמול לכנס באשדוד בשונה מהחלון, אשר מאז שנכנס לשורות הליכוד לא זכינו לראותו באשדוד.

קצת פרטים על גלנט, מעבר להיותו מפקד חיל הים בדימוס:

תאריך לידה: 8 בנובמבר 1958 (גיל 60 שנים), יפו, תל אביב יפואישה: קלודין גלנטת, פקיד: השר לקליטת עליה של ישראל מאז 2019, תפקיד קודם: שר הבינוי של ישראל (2015–2019)ילדים: אור גלנט, מיכאל גלנט, גיא גלנט. השכלה: בית הספר למנהל עסקים של הרווארד (2011), תיכון קלעי, אוניברסיטת חיפה.

גלנט בכנס אתמול באשדוד:

תגובה אחת

  1. סתם ככה.. תושבי אשדוד מצביעים עבודה?
    תושבי אשדוד יודעים מצויין את חיבתו של עמיר פרץ לתושבי עזה בהיותו ראש מועצת שדרות.. ויודעים מצויין שתמך בהתנתקות.. וממש יודעים מצויין שנתניהו שילם מחיר פוליטי כשמרד בהחלטת שרון והמציא את הצפוי לקום בעזה "חמסטאן"!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.