הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

טרקטור פגע בקו מים ראשי בפרויקט "הדקל" ותושבים נותרו ללא מים. ועד השכונה: "לדעתנו, בעירייה מתייחסים לקבלן קלוד נחמיאס בכפפות של משי"

פניה של ועד שכונת חברת החשמל אשר הגיעה הבוקר למערכת "אשדוד היום" ולפיה טענה, כי טרקטור העובד בפרויקט "מגדלי הדקל" של היזם קלוד נחמיאס, פגע בקו מים ראשי של השכונה. מעבר לבזבוז האדיר של המים, התושבים שוב סובלים בעקבות עבודות הבניין במקום. מכתב שהגיע למערכת מתושבים, שיש להם בטן מלאה על כל ההתנהלות של העירייה בנושא ומה שנראה, לטענתם ולדעתם, כמו הפקרת התושבים למען הקבלן הספציפי, לכאורה.

להלן הפניה אשר הגיעה למערכת "אשדוד היום" הבוקר:

למערכת "אשדוד היום" שלום,

כביש רחוב הדקל נחסם בחלקו, לתקופה צפויה של כתשעה חודשים מבלי שבעירייה השכילו לתכנן זאת נכון ולדעתנו ניתן היה לשפר את המצב אילו היו מתכננים נכון. נציין, כי בית הספר "גאולים" הסמוך, תחנת ההורדה לילדים, מעבר משאיות אשפה ועוד.

בכל יום בשעה 5:55 בבוקר בשבועות האחרונים, מתעוררים תושבי הרחובות הסמוכים ברעש שאון רב, עקב תחילת העבודות במתחם הדקל, זאת בניגוד לחוק עזר עירוני, למרות פניות למנהלת הרובע ולמוקד, נעשה מעט מאוד לאכוף את החוק.
גריטת פסולת בטון מייצרת סכנה אמיתית עקב זיהום אויר, והנושא, לעניות דעתנו, לא נעשה בבקרה מספקת או בהתחשבות בתושבי האזור.
בחורשה הסמוכה לשכונת חברת חשמל, מתגוררות חיות: נמיות (מספר פריטים) שועלים וגוריהם, חרדונים לטאות ועוד, החיות במקום מאבדות את מרחב המחיה שלהן ומסתובבות בכבישים ובחצרות הבתים שלא כבעבר בעקבות הבניה.

הבוקר (שני), קבלן עבודות עפר פגע עקב מה שנראה כרשלנות בקו מים ראשי, אשר הוביל לניתוק קו אספקת המים לכל תושבי השכונה, לקח כשעתיים וחצי עד שהתקלה תוקנה… מעבר לחוסר הנוחות, אלפי ליטרים של מים בוזבזו ולא נראה, כי העירייה פועלת על מנת לאכוף את החוק ולקיים אכיפה יעילה מול הקבלן/יזם. מה שלדעתנו יכול להתפרש כ: ״כפפות של משי״.

דרכי גישה להולכי הרגל נחסמו במספר מוקדים, מבלי שנפתחו דרכי גישה חלופיות וזאת בניגוד לנהלים ועל אף יידוע העירייה בנושא.
מצוקת חניה קיימת עקב הפקעת שטחים לטובת הפרויקט ומנגד אכלוס של פרויקטים של תמ"א 38 ברחוב האשכול, דליפות קוי ביוב עקב אי שדרוגם, רק מגבירים את הלחץ על תשתיות השכונה הרעועות.

בתקווה לטיפול בבעיות המצוינות כאן,

ועד תושבי שכונת חברת החשמל.

עיריית אשדוד בחרה שלא להגיב לדברים.

הקבלן קלוד נחמיאס טרם העביר את תגובתו וכלל שיעביר, הרי שזו תוכנס במלואה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.