חתונה בהפתעה לרגל חתונה הזהב: אילנה ויוסף אוחיון זכו להגיע לרגע

כמה כבר אנשים זוכים להיות בחתונה של ההורים שלהם? מעט מאוד. ומתוכם, כמה באמת זוכים לחגוג את חתונת הזהב של הוריהם, במלאת 50 שנות נישואין? מספר קטן עוד יותר. חברת המועצה ד״ר אפרת אוחיון זכתה לכך, ביחד עם שלוש אחיותיה. לעוד שנים רבות ומאושרות ובלי עין רעה!

בשבוע שעבר, ברוב פאר והדר, חגגו בני הזוג אילנה ויוסף אוחיון, הוריה של חברת המועצה ד״ר אפרת אוחיון, את חתונת הזהב שלהם, לאחר 50 שנות נישואין. הטוויסט בעלילה היה, כאשר בני הזוג הופתעו לחלוטין בבוקר החתונה, כאשר ארבע בנותיהן, מלוות בילדיהם, הגיעו לבית ההורים לקולות צהלולים ושמחה והזמינו אותם… לחתונה שלהם… התרגשות גדולה אפפה את ההורים ואת הבית כולו, כאשר הבינו ההורים, כי הגיע הזמן להתארגן ליום החתונה השניה שלהם, בחלוף 50 שנות נישואין. אוחיון הייתה בעברה מנהלת בית ספר ״אריאל״ ולפני מספר שנים יצאה לפנסיה. בני הזוג מרבים לטייל בעולם וליהנות מפירות עמלם לאורך השנים.

החתונה היתה מרגשת מאוד וכללה את כל בני המשפחה וחוג החברים של בני הזוג. על ההפקה עמדה הזמרת המוכשרת אופיר בן שטרית, הזכורה לכולנו מהופעותיה בתכנית ״דה-וויס״ ונציין, כי היא נכדתם של בני הזוג אוחיון. למדור ״פפריקה״ הגיע מידע, שאופיר שזרה את הפרחים לחתונה בעצמה, השקיעה והקפידה על כל פרט ופרט כדי שהאירוע יהיה לא פחות ממושלם. בן שטרית סיימה לאחרונה לימודי תואר ראשון והסבתא אילנה מאוד גאה בה על כך.

מדור ״פפריקה״ מצטרף להתרגשות ומאחל לבני הזוג שפע אושר, בריאות וחיים ארוכים וטובים.

אולי תתעניין ב...

ליגת התיכונים בכדורסל יצאה לדרך

היום יצאה הליגה לתיכונים בכדורסל לעונה נוספת. מדובר באירוע הספורט האנרגטי והצעיר ביותר בעיר. 9 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים