חרדי צעק לעבר מדריכת "סלסה" בפארק אשדוד-ים: "אנחנו לא כמוכם. אתם אנשים זבלים"

אתמול בערב, התכוננה מדריכת "סלסה" להרקיד את הנוכחים באפרק אשדוד-ים, כמדי שבוע. היא לא ציפתה לבליל מילים קשות והתרסה כנגדה

אירוע חריג אתמול בפארק אשדוד-ים, עת מדריכת "סלסה" נערכה להופעה השבועית שלה בפארק, לקולות אנשים חרדים שנכחו במקום והתריסו כנגדה, בליווי מילים קשות וצעקות. מקרה זה, מדגיש היטב את המרקם העדין והרגיש בו נמצאים תושבי העיר אשדוד והחשיבות למתן כבוד הדדי, איש איש על פי אמונתו.

העובדים על הבמה הם מחברת צוות לטינוס – חברת הפקת אירועים.

"אנחנו בזים לכם… אנחנו לא כמוכם, לא משרתים בצבא ואנחנו בזים למה שאתם מייצגים, לכו מכאן, זבלים" – היו רק חלק קטן מהמלים שנאמרו אתמול בפארק אשדוד-ים.

המועמד לראשות העיריה, ד"ר אלי לחמני, העלה בעמוד הפייסבוק שלו את הסרטון ופנה כך לציבור:

"תסתכלו על הסרטון הבא, שצולם אתמול בפארק אשדוד ים, אחד הפארקים היפים במדינה – כאשר מידי יום זוכים התושבים שלנו לכפייה דתית קיצונית המפריעה לתפעולו השוטף.

אתמול זה קרה שוב, כאשר סביב מדריכת הסלסה וצוותה התקבצו חרדים קיצוניים שצעקו לעברם: "תסתלקו מפה מהר, אין לכם מה לעשות פה… אתם דוחים אותנו, אנחנו לא משרתים בצבא, אנחנו לא כמוכם, אתם אנשים זבלים… אנחנו בזים לכם" ועוד כהנה וכהנה פנינים.

ראשית, אציין כי אני אנטי אלימות מילולית ופיזית כאחד. שנית, הסרטון הזה מדבר בדיוק על המלחמה שלנו, כנגד השתלטות החרדים הקיצוניים – אלו שאינם פועלים ב'חיה ותן לחיות' על כל חלקה ששייכת לכלל תושבי אשדוד.

היכן הביטוי 'בדרכי נועם'?? הסרטון הזה הוא רק דוגמה אחת למה שקורה בפארק אשדוד ים ואני זועק את זעקת התושבים שבסך הכל רוצים ליהנות מבילוי בפארק הזה – ונאלצים לחוות השפלה מגורמים חרדים קיצוניים.

כשאבחר – לא אתן לכך יד! יש כללי התנהגות ואלה יצטרכו ליישר עימנו קו".

מוזמנים לצפות בסרטון מאתמול, בפארק אשדוד-ים ומסתובב ברחבי הרשת:

 

 

 

 

אולי תתעניין ב...

שלושה פצועים בתאונה בין אוטובוס לרכב פרטי

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לרחוב יצחק הנשיא פינת הרב לוין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים