הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

חלק מילדי החינוך המיוחד לא יוכלו לשוב ללימודים הואיל ומערך ההסעות פועל באופן חלקי

פניות הורים הבוקר למערכת ״אשדוד היום״ ולפיהן: חלק מהילדים שאמורים לחזור ללימודים לא יוכלו לחזור הואיל ומערך ההסעות יעבוד באופן חלקי

מערכת הלימודים תחזור לפעילות תקינה ורגילה, תחת מגבלות, ביום שלישי הקרוב וההתרגשות גדולה. מה יעשו הילדים חסרי המזל שלא נמצא להם פתרון להסעה כפי שהיו זכאים לה לאורך כל שנת הלימודים?

התקנות הייחודיות של משרד הבריאות בעניין מיקומי ילדים בהסעות וכמות הנוסעים, עוררה בעיה בנושא ההסעות.

הבוקר, פנו מספר הורים לילדים, אשר חלקם בחינוך המיוחד, אשר לא יוכלו לחזור ליום לימודים תקין כמו כולם, זאת משום שמערך ההסעות יפעל רק באופן חלקי ולילדיהם לא נמצא סידור הולם.

״פשוט מטורף שככה משאירים את הילדים בלי הסעות כמו שהיו לאורך כל השנה בלי בעיות. זה לא הגיוני. חשוב לציין, שמדובר בילדי חינוך מיוחד, שחייבים מסגרת. הילדי שלי בוכה כל בוקר כי הוא רוצה ללמוד ולי אין פתרון״, אמרה לנו אמא לילד בחינוך המיוחד שלא נמצא לו סידור מבחינת הסעות לבית הספר.

אומנם ההוראות המיוחדות של משרד הבריאות מבהירות היטב כיצד יוכלו להתבצע ההסעות אך יתכן, כי קיים צורך בתגבור מערך ההסעות כך שתהיה אפשרות שוויונית לכל מי שזכאי לכך להגיע בזמן לבית הספר.

״עיריית אשדוד היא עירייה איתנה מבחינה כלכלית ולכן אין שום סיבה שלא יימצא פתרון ויפה שעה אחת קודם״, אמר לנו אב לילדה שלא תוכל לחזור למערכת הלימודים.

מעיריית אשדוד טרם נמסרה תגובה בעניין.

2 תגובות

  1. ביזיון אחד ענקי…
    איפה כל "החברתיים" במועצת העיר???
    העיקר כיסא מרופד יש להם…
    זה בסדר…זה זמני, לעוד 3 שנים בלבד !

  2. ויולטה סטרוסטה

    הילד שלי זקוק למסגרת…הוא בוכה כל יום שלא יכול לחזור ללימודים…ולנו אין אפשרות להסיעו הלוך וחזור אנחנו עובדים במשרה מלאה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.