"חלון לים התיכון" הערב הראשון: סאונד באיכות נמוכה מאוד. וגם: מדוע ראש העיר לא עלה לברך?

פסטיבל "חלון לים התיכון" התחיל אתמול בקול תרועה רמה וממשיך גם הערב. כמו בשנה שעברה, על אף המיליונים הרבים שהוקצבו לפסטיבל, גם השנה – תקלת סאונד מתמשכת, אשר גרמה לצלילים באיכות נמוכה מאוד, במשך מרבית הערב

הפסטיבל המוצלח בדרך כלל, אשר מושך אליו אלפי אנשים מהעיר ומחוצה לה משך גם אתמול כמה אלפים טובים, שביקשו לעצמם לנשום אוויר בריזה מהים תוך כדי הופעות מעולות. השנה, הפסטיבל היה מושקע במיוחד, מבחינת האומנים שהוזמנו וקלעו לטעמם של רבים מתושבי העיר.

הארגון של דוכני המזון והצעצועים היה עשוי לבל חת. מאורגן, מסודר ומוקפד. המחירים – מעט יקרים, אך ידענו כבר יקרים מאלה ובסך הכל המבחר היה רחב וטוב.

אווירה טובה של הרבה מאוד אשדודים, שיצאו את ביתם למלא את לבם ונשמתם עם מוסיקה טובה והאומנים האהובים עליהם.

גם בשנה שעברה היתה תקלת סאונד בפסטיבל "חלון לים התיכון" וגם השנה, אתמול, יומו הראשון של הפסטיבל, ניכר היה, כי איכות הצלילים היתה ירודה מאוד ומהכביש ומדוכני המזון, כלל לא ניתן היה לשמוע את הזמרים שרים. כלום לא למדו חברי ההפקה את הלקח מהשנה שעברה? כנראה שלא.

האם התקלה תתוקן והערב יהיה מוצלח יותר? נמתין ונראה.

האם מישהו יישא באחריות של כישלון הסאונד אתמול?, קבלן חיצוני יקבל פחות כסף? או שמא ייצאו בעלי האינטרס בהצהרות על "ערב גדול ומהמם" (בשפתם) ויחשבו, שכולנו לא נכחנו במקום לראות ובעיקר לשמוע…

ערב מפוספס. נקווה, כי הערב נקבל פיצוי ענק בדמות עומר אדם ועדן בן זקן, שתקלת הסאונד מהשנה שעברה גרמה לה להתנצל בפני הקהל. נקווה שהערב יהיה אחרת. עם התקציבים הענקיים שהוקצו – אין שום סיבה שלא. 

מדוע ראש העיר יחיאל לסרי לא עלה לברך את הנוכחים?

כפי הנהוג, ראש העיר עולה לברך את קהל הנוכחים בטרם יחלו המופעים ואילו הפעם היה זה אחרת. המופעים החלו בזה אחר זה וראש העיר לא עלה לברך. מה מנע ממנו לעלות לברך? האם נכח באירוע? כאשר עלה יוסי עטר/מפיק האירוע להציג את המופעים הבאים, הכריז ,כי גבי כנפו נמצא בקהל ואת ראש העיר אומנם ציין, אך לא אמר שהוא נמצא. היתכן, שראש העיר לא יהיה באירוע בסדר גודל כזה? מה מנע ממנו לעלות ולברך את קהל הנוכחים?

צילום: אשדוד היום

 

 

אולי תתעניין ב...

שוב פחי אשפה עמוסים| האם ראש מנהל התפעול מאבד שליטה?

גם הבוקר (ראשון), הצפה של תמונות מגיעות למערכת, כמעט כמו בכל יום, המעידות על הזנחה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים