חיים דן על המינוי החדש: "אני אסנן את הבקשות ואחליט מי ייכנס לד"ר לסרי ומי לא"

חיים דן (35), נשוי עם 2 ילדות. לפרנסתו, עובד חיים במגוון תחומים ובהם: נדל"ן ומכירות, הפציע לחיינו כחלק ממחאת השבת ומאז, התחבר לממלא מקום ראש העיר, גבי כנפו, וצועד איתו דרך מזה מספר חודשים ועד היום.

דן עלה ארצה בגיל 4 מאוקראינה עם בני משפחתו ובהמשך עבר לאשדוד. למד בפנימיית 'הדסים' ושם הבין, שחייבים לעזור אחד לשני על מנת להתקדם. ניהל במשך 15 שנה את רשת דיבאני סנטר, מכשיר כיום מנהלי מכירות.

שוחחנו עם חיים דן ושאלנו אותו לפשר התפקיד אליו מונה: יועץ ממלא מקום ראש העיר לענייני דוברי רוסית:

חיים דן השיב לשאלתינו כך:

"המינוי הזה אומר, שיש לי קשר ישיר עם תושבי אשדוד ואני אוכל לקשר אותם למוקדי העירייה הבכירים: כנפו לסרי. אם למישהו יש בעיה בכל נושא, אני אוכל לקצר בעבורו את הביורוקרטיה ואם יהיה נושא שיעניין אותי בפרט, אני אקדם אותו מא' ועד ת'. אני מאמין שיש הרבה בעיות בעיר כמו: אשפה, ארנונה, יובלי ועוד ובכל מה שקשור לדוברי הרוסית אני אעשה את הסינון לד"ר לסרי מי ייכנס אליו ומי לא. אני עושה הכל באהבה לתושבי אשדוד זה לא נותן לי שכר. זה לא פקטור בשבילי. הפקטור בשבילי זה שתושבי אשדוד יבינו שיש להם מענה. לאחרונה, אני רוצה לעזור לשנות דפוסי מחשבה כלפי השלטון הנוכחי ואני חושב שהשלטון הנוכחי לא הוכיח את עצמו בשנים האחרונות. לאור מה שקרה במחאת השבת, אני מאמין שהיום חישבו מסלול מחדש. אני מאמין שד"ר יחיאל סרי וגבי כנפו מבינים שהעיר זקוקה לאנשים שרוצים לתרום מעצמם, כי העירייה גרמה להרבה ביורוקרטיה אשר הקשתה על התושבים ועל בעלי העסקים ואני מקווה שהדברים הולכים להשתנות לאור כל הפרויקטים שאני חשוף אליהם שהולכים לצאת בחצי שנה-שנה הקרובה. המטרה היא לזרז ביורוקרטיה".

המינוי הוא ללא שכר, חשוב להדגיש.

אומנם התפקיד הוא ללא שכר, אך בוודאי יקנה למר דן חיבור טוב עם בכירי השלטון. האם מינוי זה הינו בגדר סנונית ראשונה בדרך למקבץ מינויים של פעילי בחירות או שבזה יסתיימו המינויים? זו שאלה שבוודאי נוכל להשיב עליה רק במעלה הדרך.

התמונה צולמה ב- 28/9/18, קפה ג'וליה

מערכת 'אשדוד היום' מאחלים הצלחה רבה לחיים דן בתפקידו החדש.

אולי תתעניין ב...

מונית עלתה על מדרכה ופגעה בבית קפה לה-בריוש

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לרחוב רוגוזין באשדוד בעקבות דיווח שהגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים