הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

חדש בנמל: מערכת ממוחשבת לחידוש רישיונות הכניסה

בשורה ללקוחות ולקבלני חברת נמל אשדוד: חידוש רישיונות הכניסה לנמל לשנת 2019 יתבצע באופן מקוון; לחברות תובלה יתאפשר חידוש עד לשנת 2020

מאז כניסתה של המערכתקוצר משמעותית הליך חידוש רישיון הכניסה לנמל 

חברת נמל אשדוד ממשיכה במגמת החדשנות, ומאפשרת חידוש רישיונות כניסה לנמל באמצעות מערכת מקוונת. ללקוחות נמל אשדוד ולקבלנים יתאפשר חידוש הרישיון לשנת 2019, ולחברות תובלה המחדשות דרך נמל אשדוד יתאפשר החידוש עד לשנת 2020.

מדובר בהמשך המגמה של העברת הנמל לאמצעים טכנולוגיים חדשניים, על מנת לייעל ולפשט תהליכים במטרה לספק ללקוחות הנמל את השירות הטוב ביותר. מנגנון חידוש מקוון פותח ע"י מחלקת הביטחוןבנמל בראשותו של מנב"ט הנמל ברנרד בן ישי ובשיתוף אגף המחשוב של חברת נמלי ישראל. 

כניסה לנמל אשדוד מותנית בקבלת רישיון כניסה עקב היותו של הנמל גוף חיוני ביטחוני למדינת ישראל. הרישיון תקף לשנה קלנדרית אחת ולאחריו יש לחדשו. עד לאחרונה נאלצו הלקוחות, הנהגים ונותני השירותים החיצוניים לנמל להגיע פיזית למחלקת חידוש הרישיונות ולעבור תהליך של חידוש רישיון. מדובר על למעלה מ-20,000 איש המחדשים מידי שנה את רישיון הכניסה.

החידוש המקוון מקצר משמעותית את זמן ההמתנה לשירותי החידוש  השונים בתחום הרישוי, לכללהלקוחות המחדשים באופן שוטף רישיונות כניסה לנמל , ויהדק את שיתוף הפעולה הפורה בין הנמלנללקוחותיו בתחום הרישוי .

החידוש המקוון פשוט וידידותי למשתמש ומעניק חוויית שירות ייחודית מסוגה בתחום הרישוי בנמלים .

צילום: אבי רוקח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.