חגיגות פורים: הילדים המתינו, סטטיק ובן-אל איחרו להגיע

אירועי השיא של חג הפורים נערכו היום (שישי) בפארק אשדוד-ים ובהשתתפות אלפי תושבי העיר. מי היה אחראי על הארגון? מדוע האירוע לא נעשה במתחם הצעירים של מרטין בובר כפי שהיה בשנה שעברה והכיל אלפים רבים מתושבי העיר?  מדוע מאות מתושבי העיר נותרו כועסים מחוץ למתחם ההופעות בפארק אשדוד-ים? ולמה סטייק ובן-אל איחרו להגיע? 

עדלאידע אומנם גם השנה לא הייתה באשדוד, אך הבטחה של חבר המועצה חנוך דרך-ארליך, כי יעשה הכל על מנת שתהיה עדלאידע בשנה הבאה, סיפקה רבים מהקוראים. 

אירועי השיא של פורים השנה נערכו בפארק אשדוד-ים, החל מהשעה: 11:00 עם מגוון הופעות כמו: אנה זק, שיאה וסטטיק ובן אל תבורי. 

מדוע נערכו ההופעות במתחם סגור בתוך פארק אשדודים ומגודר היטב?

בשנה שעבר, כאמור, נערכו הופעות פורים במתחם הצעירים של מרטין בובר – מקום רחב ידיים אשר בו נכנסו אלפים רבים של אנשים, באין מפריע, לצד דוכני שתייה ואוכל. הפעם, החליטו לערוך את הופעות חג פורים בתוך מתחם סגור בפארק אשדוד ים, אשר בו יכולים היו להכנס רק מעט קהל, ביחס להמון שהמתין מחוץ לשערים. אין ספק, כי אי-כניסתם של תושבים רבים למתחם הייתה משיקולי אבטחה במקום – אבל השאלות אשר עלו הן רבות: מדוע החליטו לתחום מתחם קטן יחסים בתוך פארק אשדוד-ים? מדוע לא ביצעו בדיקות אבטחה בכניסה לפארק ובאופן הזה היו יכולים להשאיר את המקום פתוח לכולם ולא לסגור?

עיריית אשדוד ציינה, כי מדובר בשיקולי אבטחה של משטרת ישראל. ממשטרת ישראל טרם נמסרה תגובה על הדברים. 

סטייק ובן אל איחרו להגיעהאם יקבלו קנס על האיחור

הצמד סטייק ובן אל עד השעה 14:10 כלל לא עלו לבמה (עלו לאחר מכן, לא ברורה השעה) וכאשר מנחה האירוע, יורם סוויסה, ציין, כי השניים תקועים בדרך בפקק ארוך עקב תאונה, החלו רבים עוזבים את המתחם עם ילדיהם המאוכזבים אך העייפים באותה המידה. 

האם ייקנסו סטייק ובן אל בגין האיחור? רבים מהנוכחים כבר הספיקו לעזוב את המתחם עם ילדיהם אשר המתינו להופעה לפחות החל מהשעה 11:00 וכבר העדיפו להספיק להגיע הביתה ולהיערך לקראת שבת. 


אולי תתעניין ב...

מונית עלתה על מדרכה ופגעה בבית קפה לה-בריוש

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לרחוב רוגוזין באשדוד בעקבות דיווח שהגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים