הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

חבר המועצה עו״ד אופיר לסרי ממשיך להתנדב בבית החולים ״אסותא״

חבר המועצה עו״ד אופיר לסרי ממשיך בכל הכוח בהתנדבות בחדר המיון בבית החולים ״אסותא״ בעיר ומגיע למשמרת בוקר, מדי יום חמישי. אז אם יוצא לכם לראות אותו במסדרונות, תגידו שלום

חבר מועצת העיר עו״ד אופיר לסרי, מסיעתו של יו״ר האופוזיציה ד״ר אלי לחמני, נטל על עצמו להתנדב בחדר המיון בבית החולים ״אסותא״ בעיר. עו״ד לסרי מתנדב כבר יותר משנתיים, באופן קבוע, מדי שבוע. בימי הקורונה הקשים, נטל על עצמו לסרי יום התנדבות נוסף במחלקת הקורונה, לבקשת הנהלת בית החולים. כל מי שמכיר את עו״ד לסרי יודע, שבימי חמישי הוא נועל את משרד עורכי הדין שלו, עולה על המדים הלבנים, ורץ למשמרת בוקר של התנדבות בבית החולים. למערכת ״אשדוד היום״ נודע מתושבים שהיו במיון וראו, שעו״ד לסרי מבצע כל פעולה נדרשת בבית החולים: החל מחלוקת מזון, ביצוע בדיקות א.ק.ג וסיוע לקשישים.

בשבוע האחרון, נפרד עו״ד לסרי ממי שהוגדר על ידו כאביו הרוחני- אינג׳ צבי צילקר ז״ל. עו״ד לסרי היה ראש לשכתו של אינג׳ צילקר בימים בהם היה ראש עיריית אשדוד. לסרי נחשב לאחד האנשים הקרובים ביותר לצילקר. באחת הברכות שכתב צילקר ללסרי, כתב: ״כבן היית לי״ ובכך ביטא היטב את התחושות ההדדיות בין השניים.

מה יש לומר על זה? כבוד לעיר שזכתה החבר מועצה כזה איכפתי ומחובר לציבור. כן יירבו!

אולי תתעניין ב...

אגף העליה והקליטה ארגן מופע חנוכה חינם לילדי אשדוד

אגף העליה והקליטה, אשר הממונה עליו היא חברת המועצה סטלה וינשטיין, ארגן מופע חנוכה לילדי …

2 תגובות

  1. לסרי הקטנטן כשמו כן הוא – כולו רעש וצלצולים וגשם אין..
    חושב שדברים כאלה ישפרו את הידיעה שהוא כלומניק סתם אגו מניאק חרוה

  2. כנראה שאין לו עבודה כעורך דין