הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

חברת המועצה הלן גלבר מציעה: לרכוש מסיכות לכל תושבי העיר

חברת המועצה הלן גלבר, פנתה בהצעה לראש העיר לבצע רכישת מסיכות אשר תחולקנה לתושבי העיר ובכך לעורר מודעות להתמגנות בפני נגיף קורונה

חברת המועצה הלן גלבר פנתה במכתב לראש העיר וכבר בניסוח ההתחלתי, ניתן היה להבחין ברצון לשיתוף פעולה, לטובת תושבי העיר.

במכתבה, ציינה גלבר, כי תשמח לקחת חלק במאבק מול נגיף קורונה ואף הביעה נכונות להתייצב בשמחה לסייע ככל שתידרש. זאת כתגובה לאמירתו של ד״ר יחיאל לסרי בישיבת המועצה האחרונה שהתקיימה דרך אפליקציית ״זום״. בנאומו, הציע ראש העיר לכלל חברי המועצה להצטרף לשורות העשייה, כולל לחברי האופוזיציה ואמר מפורשות, כי במאבק מול הקורונה: ״אין קואליציה ואופוזיציה, כולם ביחד!״. עם זאת, לא התקבלה שום הצעה קונקרטית להצטרף לשורות הקואליציה לא ליו״ר האופוזיציה, ד״ר אלי לחמני ולא לחברת המועצה הלן גלבר.

עוד ציינה גלבר במכתב, כי עקב ביטולי האירועים שתוכננו, תוקצבו ובוטלו בשל המשבר, התפנה תקציב ולדעת גלבר,יש לרכוש מסיכות לכלל תושבי העיר.

להלן המכתב:

6 תגובות

  1. אין בעיה, הלן תגידי מסכות כמה את צריכה ?
    מיליון, 2 מיליון, 10 מיליון…תוך שבוע זה כאן באשדוד…

  2. רק הלן מעלה הצעה קונקרטית וישימה לטובת תושבי העיר. לסרי ושות׳ סתם מוציאים רוח וצלצולים ולא עושים כלום ושום דבר , לסרי קבל את הצעתה של לסרי , רכוש ע״ח העירייה 250,000 מסיכות איכותיות וחלק לכל תושבי העיר !!!

  3. הלן די ! מספיק כבר עם ההצעות ההזויות שלך. את היסטוריה. אני ועוד כמה מטומטמים שהצביעו עבורך חושבים שאת מאחזת עיניים חסרת חוליות. טעינו. צאי מהעיר. מקומך בפח המחזור.

  4. פופוליזם זול גברת הלן גלבר מוטב לה שתשתוק היא במו האגו שלה גרמה שיחיאל לסרי ייבחר שוב בושה וכלימה תשתקי יותר עדיף לך!!!!….

  5. שטויות במיץ עגבניות תוציאי מהכיס שלך גברת גלבר אל תבלבלי לנו תמוח !!!!….

  6. אדון ירון לסרי ראש עיר מעולה תפסיק להיות ממורמר!.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.