הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

זעקת האם: "הבטיחו לשמור על בני בבית הספר והוא חזר עם רגל שבורה ואולי לא יחזור ללכת באופן תקין"| די לאלימות בבתי הספר

מקרה חמור של אלימות, שהופעלה כנגד ילד בין כותלי בית ספר יסודי באשדוד הגיע למערכת 'אשדוד היום' והתוצאות מחרידות: ילד עם רגל שבורה ומגובסת ללא יכולת לזוז. האם מערכת החינוך עודה כל שביכולתה על מנת למנוע את המקרה הבא, חלילה?

הבוקר מגיע וצריך לשלוח את הילדים לבית הספר. יש הורים, שהמשימה הזו כלל איננה פשוטה בעבורם משום שילדם עובר התעללות של ממש בבית הספר. במקרה שהגיע למערכת 'אשדוד היום', מקרה האלימות הסתיים ברגל שבורה של אחד הילדים וחוסר יכולת לזוז או להתרומם מכיסא הגלגלים. האם לכך ייחלה האם ששלחה את בנה ללמוד בבית הספר בבוקר? הפרטים המלאים של בית הספר והגורמים המעורבים שמורים במערכת ומועלים כאן רק במטרה להעלות את הנושא למודעות ולסדר היום הציבורי, למען לא יישנו מקרים מעין אלו.

להלן מכתבה של האם לילד הנפגע:

"זה המצב כיום שבני נמצא בו למרות שהפצרתי וזעקתי לעזרה מצוות ההנהלה של בית הספר מתחילת השנה בגלל ילד בעייתי שהוא סכנה לכל ילדי הכיתה ולכל ילדי בית הספר הילד הזה מאיים על כל הילדים בכיתה ופוגע בהם , מרביץ ואף חונק !! ,בני ניצל לפני כשבוע וחצי כאשר אותו הילד בא לבני בכוונה תחילה מאחורה בהפתעה וחנק אותו עם 2 הידיים ולא שחרר עד שמורה הגיע והציל את בני שהוא גם אסמטי.
אני כל השבוע של חופשת חנוכה הייתי בקשר עם המנהלת ועם צוות המורים הם הבטיחו שיטפלו שישגיחו שיהיו עירניים ושבני אפילו לשירותים לא ילך אבל הבטחות לחוד ומעשים לחוד.
רק אתמול הייתה לי ישיבה יחד עם לורה מישוק עורכת דין ועם הנהלת בית הספר כאשר בסיום הפגישה הובטח לי שתהיה השגחה צמודה על בני, שבני לא יפגע ושכל התנהגות לא טובה של אותו ילד פוגע ישעו אותו מבית הספר ויפנו לכל הגורמים. יצאתי מהפגישה רגועה סמכתי על צוות בית הספר וקיבלתי הרגשה שבני מוגן והיום לא עבר יום אחד הוזעקתי לבית הספר ואני שומעת ברקע את צעקות שוברות הלב של בני ואמרו לי לבוא מיד שבני נחבל קשות.
צוות בית הספר הזמין אמבולנס ופינו אותו לאסותא כדי שיעשו צילום והתגלה לאחר הצילום שבני עם 2 שברים באותה הרגל וכל זה בגלל שהילד ההוא הפתיע את בני מאחורה לא מספיק שהוא הפיל אותו גם הוא סיבב לו את הרגל בשיא הרוע והאכזריות ורואים את זה בצילום !!
מה עוד צריך לקרות שמשרד החינוך וכל הגורמים הרלוונטיים יתעוררו ,יטפלו ויסלקו אותו מבית הספר כי זה לא ייפתר ככה הילד הזה ימשיך לתקוף.
נכון להיום בני סובל וכאוב מאוד הוא צריך להיות עם גבס לפחות חודשיים שבהם הוא צריך טיפול צמוד ומשככי כאבים רבים ולאחר מכן שיקום ארוך בתקווה שיוכל לחזור ללכת באופן רגיל.
לא ייתכן שהילד ההוא יחזור לבית הספר כאילו כלום לא קרה ובני ישכב במיטה ויסבול במשך חודשיים זה ההגנה שהבטחתם לי ?
מסגרת בית הספר אמורה להיות בטוחה !!
זה ילד סכנה לציבור כולו היום זה הילד שלי מחר זה הילד שלכם !!

עיריית אשדוד סירבה להגיב לדברים.

מערכת 'אשדוד היום' פנתה לגב' שרון מרק סגנית ראש העיר והממונה על החינוך בשיתוך ראש העיר והרי תגובתה: "הסמכויות שלי הן בתחום הגיל הרך והשכלת המבוגרים. לא אוכל להתייחס ליסודי/על יסודי. תודה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.