הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ועידת השׁוּפוּנִי

כנס בתחום החינוך נערך היום (ראשון) במרכז ״כיוונים״ בעיר, ״וועידת חינוך״ קראו לה מארגניה. נצייין, כי ועדת החינוך בעיריית אשדוד, שהיא הגוף המבצע בתחום החינוך, לא התכנסה עד כה אף לא פעם אחת במהלך הקדנציה הנוכחית. עוד נציין, כי אחוז הזכאים לתעודת בגרות באשדוד נמצא בירידה

הכנס בתחום החינוך אשר נערך הבוקר במרכז ״כיוונים״ כולל פאנלים עם תושבי חוץ, שיח בין אנשי חינוך ובעיקר מלל. מה בפועל יצא מהכנס? לא ברור. התכנסות הועידה הארצית דווקא באשדוד בוודאי תורמת למוניטין של העיר אך תושבי העיר יודעים ומבינים, כי תחום החינוך בעיר אשדוד נמצא בירידה, על פי הנתונים שמפרסם משרד החינוך וספק רב אם נמצא בראש סדר העדיפויות של קברניטי העיר, אם בכלל. מה שבטוח הוא, שועדת החינוך הסטטוטורית של עיריית אשדוד לא מצאה את הזמן להתכנס עד כה ולו פעם אחת במהלך הקדנציה הנוכחית. איך נוצר מצב, שעיריית אשדוד מארגנת כנס חינוך, משקיעה זמן, משאבים ולא מעט כסף ציבורי ואילו לכנס את ועדת החינוך הסטטוטורית לא היה פנאי? אבסורד הוא ש״ועידת החינוך״ הארצית מתכנסת דווקא בעיר אשדוד, העיר אשר ראשיה לא מצאו פנאי לכנס את ועדת החינוך המקומית בה. אירוניה על חשבון ילדינו?

בהתאם למידע שהגיע ל״אשדוד היום״, ועדת החינוך העירונית תתכנס במהלך חודש ספטמבר. נראה, כי איש מבין חברי הועדה ובוודאי לא יושב הראש שלה, לא חשבו שיש לוועדה חשיבות להתכנס לפני פתיחת שנת הלימודים הקרובה?

במסגרת הנתונים שפרסם משרד החינוך, בעיר אשדוד קיימת ירידה באחוזי הזכאים לתעודת בגרות השנה ביחס לשנים עברו.

תמונות מתוך כנס החינוך ,באדיבות המצלם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.