הרפתקאות כנפו בשווקי העיר| חפשו את לסרי בתמונות

בשבועות האחרונים, אנו עדים לסיורי בחירות, שנעשים בשווקים ובמקומות מסחריים על ידי ממלא מקום ראש העיר גבי כנפו

היכן יחיאל לסרי, אתם שואלים? שאלה מצוינת.

מזה מספר שבועות, שכנפו יוצא לבדו, ללא ראש העיר, ופוגש אנשים במרכזונים המסחריים ובשווקים. תחילה, חשבנו שמדובר במקרה. כעת, לא נותר לנו אלא לחשוב שמדובר באסטרטגיה משונה מעט, לפיה ראש העיר לא יוצא למקומות הומי אדם?… מדוע ולמה?

לסרי, המעוניין להיבחר לקדנציה השלישית שלו כראש העיר של אשדוד, כזה שנעל את לשכתו בפני כמעט כל דורש (למעט מספר מקורבים), החליט גם במהלך קמפיין הבחירות לא לצאת לרחובות העיר? היתכן? ושוב- מה הסיבה?

האם ראש העיר חושש לקבל ביקורת מתושבי העיר שיפגוש? האם ראש העיר מנסה להימנע מקריאות בוז בפומבי? בימים אלה, בהם הרבה מאוד מתועד ברשתות החברתיות, קיים הסיכוי שראש העיר מעוניין להימנע מתיעוד שלו מגיב לתושבים שאולי יבואו אליו בטענות…

מנהיג חייב לדעת להתמודד עם ביקורת

לא קיים מנהיג שאין לו מתנגדים, לצד תומכים, וחלק ממנהיגות של אדם היא להתמודד עם ביקורת/בעיות/טענות של תושבים כלפיו או כלפי התנהלות מסוימת. אך טבעי הוא שאדם שכיהן כראש העיר במשך 10 שנים, צבר לעצמו תומכים רבים וגם מבקרים. תושבי העיר אשדוד צמאים ליחס של ראש העיר וגם עכשיו, כאשר חשבו שהם סוף סוף יוכלו להיפגש עם ראש העיר לפחות במהלך קמפיין הבחירות נראה, כי האירועים אליהם מתייצב לסרי מסוננים היטב לכדי פגישות עם עובדי עירייה, בעיקר, ופחות מפגשים ספונטניים עם תושבים ברחובות העיר.

היעדרו של לסרי מהסיורים אליהם יוצא כנפו בולט לשלילה ומפחית מערך עבודתו של כנפו, שנדמה, כי הוא כל כולו לבדו בקמפיין הבחירות הזה.

האם האסטרטגים של לסרי מורים לו לא להגיע לשווקים ולמרכזונים המסחריים? נקווה שעוד נראה אותו שם.

תמונות מתוך עמוד הפייסבוק של גבי כנפו:

אולי תתעניין ב...

רכב התהפך על כביש 4-צ.אמונים

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לכביש 4 צומת אמונים בעקבות דיווח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים