הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הראשון להרגיע: גבי כנפו מפיץ מסרים של אחווה

הקול השפוי היחיד המסתמן כרגע בקרב המנצחים הוא דווקא זה של גבי כנפו אשר בתוך קומץ פעילים, אשר האינטרס שלהם אינו נודע נכון להיום, מצא את המילים הנכונות והמרגיעות לסיטואציה הלא פשוטה שנוצרה בעיר שלנו.

ניצחון בלי רוב, על קוצו של אחוז אחד ועם 2 מושבים בלבד במועצת העיר, בוודאי מכניסים כל מנהיג לתחושות קשות. יש שיאמרו, אף לוקחות את הלגיטימציה להמשיך ולשלוט בעיר. נכון שניצחון הוא ניצחון גם אם הוא על קוצו של קול, אבל במקרה הזה, הטעם החמצמץ משהו נותר בדמות 2 מושבים בלבד במועצת העיר לראש העיר ולסגנו וכפיפות לכל כך הרבה אנשים אחרים. כאלה, שמעולם לא רצו בנוכחותם או בעשייתם הציבורית. חלקם אפילו חטפו זלזול מופגן לא פעם בפניהם או שלא בפניהם וכעת הצליחו ובענק היכן שראש העיר נכשל – במועצת העיר.

נכון להיום, העיר עודנה גועשת ומסרבת להירגע מהתוצאות הגבוליות של הבחירות, על אף ההכרעה. חברי ההנהגה הם אלה, שצריכים לשקול בקפידה את מילותיהם, להעביר מסרים של אחדות, אחווה ואהבה. אולי כך, השקט יחזור לעיר ולתושביה.

הראשון לנסות להעביר מסרים של אחדות הוא דווקא גבי כנפו, מי שעמד לצדו של ראש העיר לאורך כל הקמפיין והקדנציה האחרונה. נראה, כי כנפו בחר את מילותיו היטב וברח ככל הניתן ממסרים היוצרים ריחוק ואיבה. מאלה היו לנו מספיק בחודשים האחרונים.

להלן הפוסט במלואו: 

תודה אשדוד!

תודה לתושבי העיר אשדוד הנפלאים, שהצביעו עבור 5 שנים נוספות של תנופה!

תודה לכל מי שהצביע עבור רשימת "חי" למועצת העיר!

תודה לאנשי עיריית אשדוד היקרים והחברות העירוניות – על השותפות והמסירות למען התושבים.

ותודה לכל מי שהצביע למועמדים אחרים. זו הדמוקרטיה ועכשיו עלינו לדאוג לכל תושבת ותושב בעיר הזו.

תודה ענקית מעומק הלב למשפחת "אשדוד בתנופה", לפעילים המסורים שלנו, שהניצחון כולו שלהם.

❤🇮🇱  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.