הצלחה לעו"ד חני בן שמחון: חצי מיליון שקלים ללקוחה שנפגעה בתאונת דרכים

משרד עורכות הדין בלטר-בן שמחון, ייצג נפגעת בתאונת דרכים מאשדוד אשר נפגעה לפני כשנתיים בתאונת דרכים. 500 אלף שקלים פיצוי נפסקו בהסכם פשרה לטובת נפגעת התאונה במה שהוגדר כהצלחה משפטית מכובדת.

 

התובעת נפגעה בתאונת דרכים, עת נסעה ברכבה ורכב צד ג' התנגש ברכבה. על פי פסק הדין, הנפגעת תקבל פיצוי בסך 500 אלף ₪ מחברת הביטוח של רכבה וזאת בהתאם להסכם פשרה שנחתם עם חברת הביטוח בעקבות תביעה שהוגשה ע"י משרד בלטר-בן שמחון, כאמור.

 מערכת "אשדוד היום" ביקשה מעו"ד חני בן שמחון, המקצועית בתחום, לקבל מידע כיצד ניתן לנהל תביעה מול חברת ביטוח באופן מוצלח?

"בכל הנוגע לתאונות דרכים חשוב לדעת כיצד לקבל פיצוי מקסימלי בשל נזקי גוף לאחר התאונה-  על מנת שנפגע בתאונת דרכים יקבל פיצוי מקסימלי מחברת ביטוח יש לפעול בצורה מסוימת ולשים לב לפרטים חשובים במהלך הדרך, ממש החל מרגע קרות האירוע", אמרה לנו עו"ד בן שמחון.

פרטים רלוונטיים מיד לאחר התאונה:

תחילה, חשוב לקבל את הפרטים הרלוונטיים מיד לאחר התאונה: הפרטים המלאים והמדויקים של הרכבים המעורבים בתאונה לרבות מספרי פוליסות הביטוח, הכתובת והמיקום המדויק של האירוע, פרטיהם של הנהגים האחרים, פרטי העדים לתאונה והפצועים.

צילום הנזק:

לעיתים, קיים צורך גם לצלם את הנזק שנגרם לרכב המעורב בתאונה וזאת על מנת שחברת הביטוח תוכל להתרשם מעוצמת הפגיעה.

טיפול רפואי ראשוני:

הדבר החשוב ביותר הוא לפנות לקבלת טיפול רפואי ראשוני מיד לאחר התאונה, יש לפרט בפני המוסד הרפואי אליו נעשתה הפנייה את נסיבות קרות התאונה, וחשוב שהנפגע ידגיש ממה בדיוק הוא סובל כתוצאה מהתאונה על מנת שגם לתלונותיו יהיה תיעוד. תוך כדי מתן הפרטים הללו יש לוודא שהכל נרשם בדו"ח הרפואי, וכי הנפגע מקבל לידיו העתק של הדו"ח הרפואי שנערך.

אישור משטרה:

על הנפגע בתאונת דרכים לפנות לתחנת משטרה ולדווח על קרות התאונה. לאחר הדיווח יקבל הנפגע טופס "אישור משטרה" אישור זה חיוני לצורך המשך הטיפול בתיק מול חברת הביטוח.

המשך טיפולים רפואיים:

ברוב המקרים, נזקי גוף נוטים להתגבש רק כעבור חודשים רבים ולעיתים אפילו לאחר שנה מיום התאונה. לכן, על הנפגע לדאוג לקבל את כל הטיפולים הרפואיים הנחוצים במהלך התקופה הנ"ל, תוך שהוא פונה לרופאים המתאימים לפי תחום מומחיותם (אורטופד, נוירולוג וכו'), ומוודא שהם רושמים בתיקו הרפואי את כל תלונותיו והטיפולים שהוא מקבל. חשוב מאוד לשמור את כל המסמכים הרפואיים הנוגעים לתאונה ואת כל הקבלות אודות טיפולים, תרופות וכו'.

בחירת עורך דין מקצועי בתחום:

ניהול תיק פיצויים של נפגעי תאונות דרכים מחייב ידע וניסיון בהתנהלות מול חברות הביטוח. הצעות הפשרה צריכות להיבחן בשבע עיניים ולהיתמך בייעוץ רפואי מוסמך וצמוד, שכן הסכמה לפשרה משמעותה, פעמים רבים, ויתור פוטנציאל הפיצוי האמיתי של התיק.

יובהר, כי המידע המוצג בכתבה הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ או חוות דעת משפטית, כמו כן במקרים של תאונות דרכים מומלץ להיוועץ עם עו"ד מומחה בתחום נזקי הגוף.

ליצירת קשר עם משרד עו״ד בלטר- בן שמחון בטלפון: 0772344824

צילום: יונתן בעבור משרד עו"ד בלטר-בן שמחון

אולי תתעניין ב...

נמל אשדוד: מפגש היסטורי של מנהלי העבודה לדורותיהם

חברת נמל אשדוד קיימה בשבוע שעבר מפגש ייחודי של מנהלי העבודה בנמל לדורותיו. במפגש החגיגי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים