הפתעה: יחיאל לסרי יצא לסיור במעוז ההזנחה – רובע ב'

ראש העיר יחיאל לסרי הפתיע היום (יום שישי) אולי אפילו גם את עצמו, ויצא לסיור במקום בו נחל מפלה קשה בבחירות 2013 – רובע ב'

לסרי יצא לסיור היום ברובע ב', ביחד עם ממלא מקומו גבי כנפו וצוות הפעילים, מצוידים בחולצות, סטיקרים ומערכת הגברה שמנגנת את שיר הבחירות של הסיעה שלהם. למעט מקרה אחד של אדם, שצעק לעבר לסרי וחברותו, כי לא עשו דבר לטובת שוק ב' ומדוע הם באים רק עכשיו לקראת הבחירות, בסך הכל הסיור היה חיובי.

הסיור היה די אנמי, בעינינו, מרבית התושבים הראו אדישות ומאידך, כמעט ללא קריאות 'בוז' למיניהן.

ההבטחות לשפץ ולשדרג את מרכזון רובע ב' הוותיק ביחד עם השוק חזרו על עצמן מדי מערכת בחירות וכפי שאנו רואים, לא מומשו ואף לא קרובות להגיע לכדי מימוש. מרכזון רובע ב' ידע ימים טובים יותר וכיום, סובל מהזנחה פושעת, כמויות אשפה גדולות ללא פתרונות נאותים, על אף ההשתדלות של האמונים על הנושא. גני ילדים ברובע ב' נסגרים בזה אחר זה וילדים תושבי הרובע מופנים לשיבוץ ברבעים שכנים.

על אף כל אלה, הגיע היום ראש העיר לסייר במקום ואותנו מעניין מה גרם לו בכל זאת להגיע לשם? אם מדובר בעצה מיועץ – כדאי להתמיד לשמוע בקול אותו אחד…

עצה טובה מהמערכת לכל ראש עיר באשר הוא: להתמיד בסיורים בכל הרבעים והמרכזונים גם לאחר הבחירות, להקשיב לציבור ולגעת בו, מעולם לא עשה רע לשום פוליטיקאי. באופן הזה, תתקבלנה החלטות נבונות, שיהיה אפשר לעמוד מאחוריהן ולא להתקפל עקב התנגדות נחרצת של התושבים, כפי שקרה לא פעם במהלך הקדנציה הזו.

קרדיט צילום: חיים דן

 

 

 

 

 

 

 

אולי תתעניין ב...

בבית ספר ״אחדות״ החליטו לפעול ביצירתיות ראויה לשבח

בבית ספר ״אחדות״ ברובע ב׳ החליטו לשפר את פני חצר בית הספר במינימום עלות ורק …

שינוי גודל גופנים