הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > ספורט > הפועל אשדוד זוכה בתואר מחזיקת גביע המדינה ליגה ג'

הפועל אשדוד זוכה בתואר מחזיקת גביע המדינה ליגה ג'

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

הפועל אשדוד זוכה בתואר מחזיקת גביע המדינה ליגה ג' מרכז לאחר ניצחון בגמר 2:4 מול בית"ר יבנה.

המשחק נפתח לעיני 40 צופים במגרש הסינטטי באשדוד. שחקני הפועל אשדוד נטלו את היתרון כבר בפתיחת המשחק ושלטו בכדור. דקה 10' התקפה נהדרת של הפועל, חי שמואלוב נוגח לפינה השמאלית נתנאל שטרית במקום לעצור. אשדוד המשיכה בלחץ על שער האורחים ודקה 17' אבשלום ביטון פורץ באגף שמאל ומוסר רוחב לרחבת ה-16 מאור גוזלן בועט כדור שחולף מעל המשקוף.

דקה 21' שי סבג משתלט על כדור חוזר מהגנת האורחים, ובועט מ-16 מטר לבין החיבורים 0:1 הפועל אשדוד. חמש דקות חולפות ונתי סבג בדאבל פס עם חי שמואלוב בועט סמוך לקורה. יבנה הגיע להזדמנות הטובה ביותר בדקה ה-32' לאחר ספק נגיעת יד ברחבת אשדוד שזכיתה את יבנה בכדור עונשין מ-11 מטר. יוגנב בנישו בעט שטוח ואיזן 1:1. מזג האוויר החם השפיע על שחקני הקבוצות ובדקה ה-36' המשחק הופסק לצורך הפסקת מים.

עד סיום המחצית הראשונה יבנה הגיעה למספר הזדמנויות ומנגד שחקני אשדוד אך ללא סיומת כיבוש 1:1 בסיום המחצית הראשונה.

המחצית השנייה נפתחה נהדר עבור המקומיים. דקה 55' אבשלום ביטון פרץ באגף שמאל והגביה לרחבה היישר לראשו של אמיר לביא 1:2. שחקני יבנה אינם הצליחו לשחזר את היכולת ממשחקי הליגה ונעצרו ביום נהדר של שחקני חוליית הגנת אשדוד. דקה 73' אשדוד הגדילה את היתרון שחי שמואלוב ניצל את החלק האחורי החשוף ואת המיקום של שוער יבנה נתנאל שטרית מחוץ לשערו וכבש 1:3.

עמי גרבי מוביל את הפועל אשדוד לזכייה בתואר מחזיקת גביע המדינה ליגה ג' מרכז. צילום: ניסים קמחי.

יבנה איננה הרימה ידיים וחזרה למשחק בדקה ה-80' שיוגב בנישו משלים צמד במשחק לאחר הגבה לרחבה ומכניע את יניב בן ישי בפעם השנייה במשחק 2:3. סמוך לסיום המשחק היה זה מאור גוזלן להכניע את נתנאל שטרית במשחק ולקבוע ניצחון גדול 2:4 ותואר ראשון להפועל אשדוד לעונת המשחקים 2017/18.

צמד האחים אטיאס, שרלי והנרי חוגגים תואר. צילום: ניסים קמחי.

 

בדוק גם...

פצועה פונתה בניידת טיפול נמרץ בזירת תאונה בסמוך לכניסה לעיר

דוברות איחוד הצלה – מחוז דרום מסרו ל׳אשדוד היום׳ על פצועה בינוני ושני נפגעים באורח …

שינוי גודל גופנים