הפגנת ההורים לילדי החינוך המיוחד: "מי שפוגע בילדים המיוחדים שלנו לא יישב על כיסא ראש העיר"

הורים לילדי החינוך המיוחד יצאו הבוקר (שני) להפגנה בצומת הצפוני של אשדוד, במטרה להשאיר את ילדיהם בגנים הנוכחיים ולמנוע את מעברתם לבתי ספר וותיקים בעיר.

מחאת ההורים לילדי החינוך המיוחד ממשיכה ולאחר שראינו את אלי זריהן, אב לילד עם צרכים מיוחדים, זועק מדם ליבו במועצת העיר, הבוקר, יצאה קבוצת הורים להביע מחאה בכבישי העיר.

ההורים הניפו שלטים ואלי זריהן, שהפך לסמל המחאה, עת כבל את עצמו באזיקים לעמוד באולם מועצת העיר כדי שלא יוציאו אותו בטרם יסיים להגיד את דבריו, צעק במיקרופון:

"עיריית אשדוד פוגעת בהתפתחות ילדינו. תבואו בטענות לראש העיר שלכם. אנחנו מצטערים שחוסמים אתכם. עיריית אשדוד זורקת את ילדי החינוך המיוחד לבתי ספר. בושה וחרפה. אתם צריכים לתמוך בנו – היום זה אנחנו מחר זה אתם. עיריית אשדוד זורקת את ילדי החינוך המיוחד לבתי ספר. עירייה של אטומים. תבואו בטענות לראש העיר לסרי. בושה וחרפה לכל עיריית אשדוד. אין להם לב. איך הם יכולים לזרוק ילדי חינוך מיוחד לבתי ספר? איך? חבורה של אטומים. בושה וחרפה. לא רואים את ילדינו. לסרי מעכב את התפתחות ילדינו. מי שפוגע בילדי החינוך המיוחד לא יישב בכיסא ראש העיר שלו. לסרי פוגע בילדי החינוך המיוחד באשדוד. בושה. אין להם לב לעיריית אשדוד. זורקים ילדים עם טיטול שבקושי מדברים. מצטערים על העיכוב".

 

 

 

 

 

 

ניתן לצפות בסרטון,שהועבר בשידור חי מההפגנה הבוקר:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1346129912189959&id=171220773014218

 

אולי תתעניין ב...

סגנית ראש העיר מרק מובילה כנס בנושא מסחר באינטרנט: ״אשדוד תהיה בלב השיח החדשני-טכנולוגי״

ועידת אשדוד לחדשנות תתקיים בשבוע הבא מדובר בצעד ראשון ומשמעותי ביותר בהגעה של יזמים מהתחום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים