הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הסרטון המרגש של השבוע: הנער האשדודי עודד אוחיון ניגן עם בניה ברבי| צפו 🎥

הזמר בניה ברבי הגיע השבוע למספר הופעות בליווי התזמורת הישראלית-אנדלוסית ותושבי העיר נהרו בהמוניהם ומילאו את המשכן ערב אחר ערב. רגע מיוחד במינו היה כאשר עודד אוחיון, תלמיד מוכשר בן 17, ניגן עם ברבי את ״במקום הכי רחוק״. משהו ברגע הספונטני הזה, גרם לכל מי שצפה או נכח במקום למחות דמעה של התרגשות. צפו בסרטון

הסרטון הגיע לידי מערכת ״אשדוד היום״ ומיד גרם לנו לרצות לדעת יותר על עודד. עודד אוחיון, יליד העיר אשדוד, תלמיד בן 17, מנגן כ- 7 שנים על גיטרה אקוסטית קלאסית חשמלית ובוזוקי, תלמיד מקיף ז׳ בעיר ומדריך בצופים בשבט דותן.
אהבתו הגדולה לגיטרה באה לידי ביטוי בנגינה סביב השעון בכל טקס ובכל הזדמנות, אז כיצד פספסנו אותו עד כה? בתחילת הדרך, למד אוחיון אצל המאסטר לגיטרה מר יורם זרביב ובשנים האחרונות לומד אצל טוהר שושנה, מורה בחסד עליון שאהוב ועודד קשור מאוד אליו. כיום, במקביל ללימוד הנגינה לומד אוחיון קומפוזיציה אצל אלכס רזניקוביץ באקדמא.
בבדיקה שלנו עלה, כי אוחיון גם משתתף בפרוייקט ״מקורוק״ שיתחיל לרוץ בחודש בקרוב בהצלחה רבה זאת השנה השנייה בעירנו. זה פרוייקט ארצי פורץ דרך המשלב בין לימוד מקורות באופן חוויתי ויצירה מוזיקאלית מקורית, שגם עליו נרחיב את היריעה כאן ב״אשדוד היום״.

בדיקה נוספת של המערכת העלתה, כי עודד אוחיון אוחז בחלום גדול , שאנו מאמינים בו כי יגשים אותו, להתפרסם ליצור ולנגן עם יוצרים שהוא מעריץ. עד כה, הספיק אוחיון לנגן עם: בניה ברבי עידן, עמדי ועידן רייכל מהם הוא מאוד מושפע.

נאחל לו בהצלחה ובהזדמנות זאת כל מי שיש בידו לקדם לקשר להעצים, ניתן ליצור קשר עם עודד ישירות במייל או בעמוד האינסטגרם הפעיל שלו:

[email protected]

@oded5673

מוזמנים להתרגש מהסרטון:

3 תגובות

  1. פשוט מקסים. כל הכבוד לעודד, אתה מקסים

  2. מרגש מאוד !!!
    מנגן מדהים

  3. מהממים, בניה כזה אדם מוכשר, פשוט מלא בענווה, באמת ובאהבה.
    בונוסים להצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.