הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הספין ושברו| אבי אמסלם: "לא מחרימים אף אחד"

במוצאי שבת, הציפה הודעה פוליטית את קבוצות הוואטסאפ, עד שגרמה להוצאת הודעה מטעם יו"ר שס מר אבי אמסלם אשר מטרתה להרגיע את הרוחות ולהזים את השמועות.

נראה, כי כותב ההודעה והאיש האחראי להפיץ אותה, ידע היטב כי מדובר בחומר רגיש וגם אם אין ממש בדבריו, הרי שאלה גרמו, כאמור, לאמסלם להוציא הודעת הרגעה. ככל הנראה, אכן מדובר ב'ספין' שקרי אך יש שחושבים, כי 'אין עשן בלי אש'. העובדה, כי ש"ס מונה 6 חברי מועצה ואילו 'אגודת ישראל', אשר לאורך השנים הייתה המפלגה הגדולה ביותר ובמועצה האחרונה שוות ערך מבחינת כמות מנדטים לש"ס, תש כוחה הפעם והיא הצליחה להשיג רק 4 חברים – בוודאי הדבר יגרום למתח ותמידי בין 2 המפלגות החרדיות במועצה.

מקורבים למידע פוליטי אומרים, כי "אבי אמסלם הצליח להחזיר את הכבוד לא רק לש"ס אלא לכל האוכלוסייה המזרחית-ספרדית בעיר. הוא היטיב לאחד את השורות סביבו במה שנראה, תחילה, כמשימה בלתי אפשרית וגרם לאגודת ישראל להיות חלשה יותר, כי הם פנו מראש אך ורק לקהל הייעודי שלהם ברבעים החרדים ולא מעבר". 

ההודעה שיצאה במלואה. להלן 'הספין':

הנקמה שלי דרעי הגיעה

בעוד בגור תוקפים את דרעי ("חברו של ליברמן") ואת יהודה אבידן, רקחו השניים את הנקמה המושלמת.
יור ש"ס באשדוד הרב אבי אמסלם הודיע היום לר"ע אשדוד ד"ר יחיאל לסרי כי שס נותנת אור ירוק לצירופה של מפלגת "אשדוד ביתנו" של כצנלסון לקואליציה, על חשבון סיעת אגודת ישראל.
לטענת שס, אגו"י תמכה רק ברגע האחרון בלסרי לאחר שניהלו כל התקופה מו'מ עם גלבר ולכן "לא מגיע להם פרס". ולגבי השבת אומר אמסלם כי "אנחנו נדאג לשבת לא פחות טוב מאגו"י, כפי שהוכחנו בכל השנים האחרונות".
בנוסף דורשת ש"ס מלסרי התחייבות לקבל את ראשות העיר בשנה האחרונה בקדנציה. ההערכות הם שלסרי יענה לבקשה שכן שס שהשיגה 6 מנדטים בבחירות צברה כח רב, ובעיקר משום ששס בראשות הרב דרעי תמכו בלסרי לאורך כל הדרך בעוד שאגוי ניסתה כל העת למצוא חלופות והגיעו רק בלית ברירה וברגע האחרון.
אם אכן כך יהיה וכצנלסון יצטרף יוכל לסרי להקים קואליציה שתכלול גם חילוניים ואילו יור אגוי יחיאל וינגרטן שהגיע במיוחד מבני ברק לאשדוד ישאר באופוזיציה ללא תפקיד ושכר.

 

הודעת ההרגעה שיצאה מטעם אבי אמסלם. להלן 'שברו':

אולי תתעניין ב...

דקירות ברובע א׳: שלושה פצועים טופלו

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לרחוב ההגנה באשדוד בעקבות דיווח שהגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.