הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הנהלת קניון סיטי: ״עיריית אשדוד התחייבה לשפץ את מתחם התחבורה במסגרת רי-ווי ולא ביצעה״

4 שנים מאז הפציע פרויקט ״רי ווי״ לחייהם של תושבי העיר אשדוד וכחצי מיליארד שקלים מתוך כספי הציבור לא הספיקו לעיריית אשדוד על מנת לעמוד בהתחייבותה, לכאורה וכפי שזו נטענת על ידי הנהלת קניון הסיטי, ולשפץ את מתחם התחבורה באיזור התחנה המרכזית. סיפור של הזנחה מתמשכת, שפוגעת בתושבי העיר

פרויקט ״רי-ווי״ אשר הגיח לתוך חייהם של תושבי העיר אשדוד לפני כארבע שנים (נובמבר 2016) היה אחד הפרויקטים המבטיחים והגדולים שידעה העיר בעשור האחרון. בפועל, אכזבה גדולה נרשמה מעצם ביצוע הפרויקט, הכבישים שהוצרו לטענת ראש העיר בכוונה כדי שנהגים ייסעו לאט, באמפרים, ריבוי רמזורים והמון סימני שאלה על פשר הפרויקט ויעילותו בעבור תושבי העיר. ביולי 2018, מבקר המדינה הוציא דו״ח חריף מאוד על התנהלות בכירים בעניין הפרויקט ואף המליץ לחייב באופן אישי את ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי ואת מנכ״ל העירייה, אילן בן עדי.

תושב איכפתי מהעיר, הסב את תשומת לבם של הנהלת קניון סיטי למצב תחנות האוטובוס בתחנה המרכזית.

בתשובה למכתבו של התושב האכפתי ולתמונות ששלח, השיב אלי כחלון, מנכ״ל קניון הסיטי, כך:

״לעניין התחנות העירוניות יצויין, כי עיריית אשדוד, כחלק מפרויקט נת״צ (ה.מ רי-ווי), התחייבה כלפי החברה, כי תפעל לחידוש ושיפוץ כל מתחם התחבורה העירונית (הכניסה המזרחית). שיפוץ זה היה אמור לכלול את החלפת התאורה, סלילת מדרכה חדשה והתקנת 4 תחנות מדגם חדיש כפי שהותקנו ברחבי העיר, בין היתר. לצערינו, מסיבות השמורות עמה, העירייה מתעכבת בהחלת הפרויקט בתחנה… ״ (סעיף 2.3 במכתב המצורף).

עיריית אשדוד סירבה למסור את תגובתה בנושא.

אולי תתעניין ב...

שחקן חיזוק לסניף הליכוד בעיר- ניסים לסרי

מערכת הבחירות מתעוררת בסניף הליכוד באשדוד- בכירי הסניף נפגשו היום עם השרה מירי רגב, ביניהם …

5 תגובות

 1. די…אתם רציניים?
  האם באמת חשבתם שחבורה של נוכלים שמנהלים את העיר באמת תעמוד בהבטחות שהם מפזרים?
  המטרה שלהם היא לגנוב כמה שיותר, ושהאזרחים ובעלי העסקים יתפגרו…
  חייבים להחליף אותם כמה שיותר מהר.

 2. לאיזו תגובה נצפה מהעיריה לומר בעדינות שמנו עליכם פס ? 4 שנים לגבש החלטה כזו מעידה על רשלנות וחוסר מקצועיות כנראה ישנה תפיסה של שיטת הבסדר מול החובה לתושבים. מישהו בעיריה ראוי שתפטר ולא מדובר רק על אחד אלה על מכלול שלם של אחראים ששמו פס על ניהול חובה מול התושבים. מישהו מתאר לעצמו אילו בית חולים המשטרה או הצבא היו צריכים 4 שנים לגבש עמדה לפיתוח ראוי ולהתנהלות מתקדמת ומועילה לציבור ולטובת ביצוע פעולה מועילה יותר ועוד כאשר הם התחייבו לכך בכתב ובתקצוב אדיר ?? ?

 3. שהציבור מפגר זה התוצאה

  רצו לסרי שיקבלו לסרי מצד שני אופוזייציה אגואיסטית מגעילה שרק התחת של הכיסא מעניין אותם זה התוצאה תבואו בטענות לציבור לא לראש העיר הנוכל נבחר בגלל ציבור מרוקאים מפגרים!!!!….

 4. שהציבור מפגר זה התוצאה

  שהציבור מרוקאי פגאני מטומטם מכוער שחום עור זה התוצאה!.

 5. שהציבור מפגר זה התוצאה

  שיש ציבור טמבלים באשדוד זה התוצאה ברברים מהרי האטלס שלוכים ממרוקו יאללה קולולו תן להם ללכלך את הפארקים בזבל ולעשות קריוקי לצעוק להתבהם העיקר שיש מרוקאי שלוך בקומה 5 זה התוצאה איך אומרים הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם!!!!….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.