הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

המשרד להגנת הסביבה קורא לביצוע מחקרים בנושא שינוי אקלים ומגוון ביולוגי

דרושים: מחקרים בנושא שינוי אקלים ומגוון ביולוגי; המשרד להגנת הסביבה מצטרף לקול קורא של האיחוד האירופי במסגרת תוכנית Horizon 2020

בהמשך להחלטת הממשלה שהוביל המשרד להגנת הסביבה לפני כשנה בנושא היערכות ישראל להסתגלות לשינוי אקלים, המשרד מצטרף לקול קורא למחקרים בנושא שינוי אקלים ומגוון ביולוגי במסגרת תוכנית המחקרים של האיחוד האירופי (Horizon 2020).

המשרד להגנת הסביבה שותף ברשת BiodivERsA – רשת של גופים מ-24 מדינות, שמתכננים ומממנים מחקר בתחום של מגוון ביולוגי ושירותי מערכת אקולוגית. 

חוקרים מוזמנים להגיש הצעות, בשיתוף עמיתים ממדינות השותפות בפרויקט, בארבעה נושאים: השלכות של שינוי האקלים על המגוון הביולוגי ותרומת הטבע לבני האדם; תהליכי היזון חוזר אקלים – מגוון ביולוגי; פוטנציאל של פתרונות מבוססי טבע להפחתת פליטות (Mitigation) ולהיערכות (Adaptation) לשינויי אקלים.

לקול הקורא רשאי להגיש בקשות כל חוקר, גוף ממשלתי או תאגיד אחר – לרבות מוסדות להשכלה גבוהה ומכוני מחקר ישראלים.

יש להגיש  הצעה למערכת המקוונת על-פי ההנחיות באתר הפרויקט http://www.biodiversa.org/1587  עד 5 בנובמבר 2019, וגם: להגיש את ההצעה על פי ההנחיות בקול הקורא המפורסם באתר המשרד בלינק: https://www.gov.il/he/departments/publications/Call_for_bids/biodiversea_pre_call_2019,

לתיבת המכרזים של המשרד להגנת הסביבה  עד 6 בנובמבר 2019.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.