הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הלן גלבר מפרגנת: ״אלבטק זו יוזמה של משפחת אבו ואני מברכת את ההחלטה להקים את החברה באשדוד״

חברת ״אלבטק״, אשר בבעלות משפחת אבו, החליטה להקים את משכנה החדש באשדוד ובכך לספק מקומות עבודה רבים גם לתושבי העיר. הבוקר, חברת המועצה הלן גלבר מברכת על ההחלטה

לאחר התיעוד המפורט של ההתנצחות אתמול בין חבר המועצה ויו״ר האופוזיציה, ד״ר אלי לחמני לבין חבר המועצה לשעבר צחי אבו, הבעלים על חברת ״אלבטק״ לאחר שלחמני הביע את התנגדותו בנושא, הבוקר, מגיעה רוח מפרגנת דווקא מכיוונה של חברת המועצה מהאופוזיציה הלן גלבר. פייר? אהבנו!

להלן ברכתה של חברת המועצה הלן גלבר לרגל התכנון להקים את חברת ״אלבטק״ באשדוד:

אני מברכת את חברת אלתא ומשפחת אבו שחברו יחדיו להקמת ״אלבטק״ בעיר אשדוד.
ברור לכל, שהם יכלו לבחור מקום אחר עם הטבות ממשלה ודווקא עשו את המעשה הכי טוב לעיר אשדוד והתושבים – חניכת המקום בפארק ההיטק סמוך לתחנת רכבת.
המיזם יעסיק אלפי עובדים באופן ישיר ועקיף , האקו סיסטם שפרוייקט כזה מייצר סביבו הוא עצום והנהנים העיקריים תושבי אשדוד.
עובדה זו חזקה שבעתיים לאור הנתון ש- % 43 מכוח העבודה באשדוד נאלצים למצוא את פרנסתם מחוץ לעיר , זהו נתון מדאיג ביותר ולצערי הרב הוא יציב כבר מספר שנים. להצלחות שותפים רבים , הכישלון יתום , במקום שעיריית אשדוד תעודד יוזמות כמו אלבטק אנו עדים לחובבנות בכל הקשור להבאת תעשיות הייטק לעיר , אלבטק זו יוזמה מקומית אישית של משפחת אבו וחברת אלתא הותיקה, שניהם פטריוטים של העיר אשדוד ומחזירים לה בגדול. היוזמה היא לא עוד מקומות עבודה ופרנסה בקניון אלא ממש עבודה בתחום ההייטק וסביבותיו. ברכות לכל העוסקים במלאכה!.

שמחנו לגלות, כי חברי המועצה נוקטים בעמדות מגוונות בנוגע לנושאים החשובים בעיר. חלק חשוב מהדמוקרטיה הוא אפשרות להבעת דעה פומבית באופן חופשי ומגוון.

תגובה אחת

  1. לחמני אתה צודק ועוד איך אתה צודק !
    הלנה או שאת נאיבית . את ממש לא תמימה. או שיש לך אינטרס נסתר. שייחשף בקרוב!!!
    צחי אבו אינו יכול נפשית ועניינית לעשות משהו שאינו עקום,מעוות עם אג'נדה מפוקפקת. האיש תחמן כרוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.