הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הלן גלבר לראש העיר:״לפטר לאלתר את מנכ״ל העירייה״

הבוקר, שלחה חברת המועצה הגב׳ הלן גלבר, מכתב חריף לראש העיר בו היא דורשת ממנו את פיטוריו של מנכ״ל העירייה אילן בן עדי, נוכח התבטאויותיו האחרונות

ב11/1/18, בטקס הענקת קביעויות לעובדי העירייה, התבטא המנכ״ל בנאום מול עובדי העירייה, בו ביקש מהם להיות נוכחים ברשתות ולהגיב לכל מי שמוציא את דיבת העירייה לרעה. הנאום הוקלט וחלקו הופץ ברשתות החברתיות והפך ויראלי מאוד.

להלן המכתב כפי ששלחה הגב׳ גלבר-

23 בינואר 2018
לכבוד
דר' יחיאל לסרי
ראש העיר אשדוד

הנדון: דרישה לפיטורין -של מנכל העירייה אילן בן עדי ועובדת העירייה אזרן – חשש להפרה בלע וגזענות של עובדי הציבור

"העם היהודי לא ייכנע לתכתיבים של מפלגות נוכריות הבאות בעטיפה ישראלית וחזונה להרוס ארץ ישראל ועם ישראל, חנויות חזיר זה לא מאכל יהודי ומסורתי והעלאת מיליוני נוכריים בחסות חוקי נירנברג הנאציזם שחוקק בעקבות התבוללותם של יהודים …שלוש דורות, עברנו את היטלר את סטלין נעבור גם אותכם"

  1. יחיאל לסרי , הציטוט לעיל נכתב לפני מספר ימים ע"י פעילה שלך ועובדת עירייה בשם זהבה אזרן בזירת הפייסבוק.

  2. די לקרוא את הפוסט פעם אחת כדי להבין שהגברת נוטפת שנאה וזעם , גזענות מהרמה הקשה ביותר כלפי אוכלוסיות בעיר אשדוד ובכלל.

  3. גיבוב המילים בפוסט תוך כדי אזכור הנאצים , חוקי נירברנג , היטלר וסטלין בכפיפה אחת מעלה חלחלה ומביישת את הכותבת שהגתה מראשה או הונחתה ע"י מאן דהוא בניסוח הזוועה לעיל.

  4. כזכור, זו לא הפעם הראשונה שהתבטאויותיה של הפעילה שלך מביישים ומכפישים ולא מכבדים את כבודם של עובדי הציבור בכלל ואת תושבי אשדוד בפרט.

  5. מבדיקת פעילותה בפייסבוק מתקבל הרושם כי חלקם נעשים בזמן העבודה, ועל חשבון משלם המיסים. וחמור אף יותר כי היא מנצלת זאת לשם צרכיך הפוליטיים – התנהלות זו מהווה הפרה בוטה של הוראת היועמ"ש שעולים לכדי עבירה פלילית של הפרת אמונים.

  6. חמור אף יותר, קלטת שמע , שהובאה לידיעתי, שבה מנכל העירייה דורש באופן בוטה מעובדי העירייה, ציטוט "כל מה שאני מבקש מכם חברים… תהיו ברשתות, אני לא רוצה שתהיו טוקבקיסטים, אבל כל מי שמוציא את דיבת העירייה רעה תתנו באבי- אבי אמא שלו".

  7. מדברים אלה של מנכל העירייה ניתן להבין כי הפעילה שלך פועלת בהתאם להוראות שקיבלה ממנכ"ל העירייה. מנכ"ל העירייה פועל בניגוד להנחיות היועץ המשפטי לקראת בחירות לרשויות המקומיות. "חל איסור חמור על שימוש בעובדי הרשות לצרכים פוליטיים במסגרת שעות עבודה… על בכירי הרשות המקומית, בפרט על הדרג הנבחר, להימנע מלפנות לכפופים להם.." שימוש מעין זה עלול להוות עבירה פלילית של הפרת אמונים.

  8. התנהגותו של מנכ"ל העירייה, הביטויים הלא ראויים שהשתמש מנכ"ל העירייה מאפשר לעובדי העירייה לנהוג ברוח דבריו הבוטים . לא פלא שהפעילה שלך אזרן השתמשה במילים חמורות כאשר הממונה עליה, מנכל העיריה, מדבר באופן בוטה ומחפיר לא פחות.

  9. לאור האמור לעיל ובשם הציבור באשדוד אני דורשת בכל תוקף לפטר את מנכ"ל העירייה ואת הגב' אזרן מעבודתם בעיריית אשדוד. היעלה על הדעת שגב' אזרן בהשתלחותה חסרת הרסן תוציא דיבתם של עשרות אלפי מתושבי אשדוד בעודה עובדת ציבור בעיריית אשדוד ?! היעלה על הדעת שמנכל עירייה, שאמור להוות דוגמא אישית ומורה לעובדים, בדרכו שלו, להשתמש בנכסים על מנת לקדם אותך פוליטית.

אבקש להעלות את הנושא לסדר היום שבו תפרט אלו פעולות נקטת בנושא.

בכבוד רב
הלן גלבר
חברת מועצת העיר אשדוד

העתק:
דר' אביחי מנדלבליט – היועץ המשפטי לממשלה
השופט בדימוס יוסף שפירא – מבקר המדינה
עו"ד רוני אמיר – היועץ המשפטי לעירייה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.