הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הלן גלבר במכתב ליועמ״ש לממשלה: ״אין למנכ״ל העירייה סמכות לבטל החלטות מועצה בעניין הקאנטרי״

בישיבת מועצת העיר האחרונה, הפתיע מנכ״ל עירייה מר אילן בן עדי והודיע לנוכחים על כשלושה משא ומתן בהקמת הקאנטרי בעיר. באופן מפתיע ומבלי שהנושא כלל עלה לסדר היום במועצה או על ידי שאילתא, מסר המנכ״ל את הודעתו והדבר עורר התרפקות על ימי הקאנטרי הרחוקים בעברה של אשדוד. סיפור כשלון הקמת הקאנטרי לא מרפה וחברי המועצה יצטרכו להראות לציבור על מאמציהם בעניין הקמתו.

כשלון הקמתו של הקאנטרי קלאב באשדוד צורב בזכרונם של רבים מתושבי העיר, אשר בילדותם, נהגו לבלות את חודשי הקיץ החמים בבריכת הקאנטרי הזכורה לטוב ואילו הם לילדיהם לא מצליחים להעניק את אותה החוויה בעירם.

קריאות נואשות של רבים מתושבי העיר על אוזלת היד של ערייית אשדוד בעניין כשלון באי הקמתו של קאנטרי ראוי בעיר המונה כרבע מיליון תושבים. גם הקיץ, תושבי העיר אשדוד ייאלצו לצאת מחוץ לעיר לא רק לצרכי עבודה ופרנסה אלא גם גם לצורך בילוי בבריכה ראויה. באותה נשימה, נציין לחיוב את עיריית אשדוד על שיפוץ משמעותי ביותר בבריכת בית לברון הותיקה אך אין הדבר מהווה תחליף ראוי לקאנטרי המעניק שירות מלא הכולל בריכה, חוגים, שירותי ספא ובילוי.

חברת המועצה הגבר הלן גלבר, שלחה מכתב ליועץ המשפטי של עיריית אשדוד עו״ד רוני עמיר ובתוספת עותק לראש העיר וליועץ המשפטי לממשלה אודות כלשון הקמתו של הקאנטרי בעיר.

עוד הוסיפה גלבר:

"סיום העבודות והפעלת הקאנטרי עמד לפתחו של ראש העיר לסרי במשך שתי קדנציות מעל 10 שנים. 

לא יתכן שבעיר בעלת ולמעלה מרבע מיליון תושבים לא יהיה קאנטרי פעיל בעוד ששכננו מגן יבנה, יבנה והסביבה נהנים מקאנטרי קלאב כבר שנים רבות. 

זהו כשלון נוסף לצערי, הניסיון לעכב ולהעביר את האחריות חפ"א הלוך- וחזור  הינו נסיון כושל שכל מטרתו בגדר תעלומה שתתברר לציבור בהקדם. 

האחריות לפתיחת הקאנטרי מוטלת על ראש העיר שהבטיח מספר פעמים  שבקרוב  הקאנטרי יפתח , פעם מעל דפי העיתון ובפעם בחוברת בחירות ובפעם במועצת העיר. לאור זאת , סיום העבודה והפעלת הקאנטרי חייבת להתקבל על ידי נבחרי הציבור במועצת העיר בלבד".

בינואר 2019 הבטיח סגן ראש העיר שמעון כצנלסון , כי יוקם קאנטרי בעיר. כחצי שנה לאחר החלפתו אנו עדים לכשלון המהלך, שוב, וכפי שציין בן עדי בדבריו. האם כצנלסון יעמוד במילתו לבוחריו?

להלן רשומה שהעלה כצנלסון בינואר 2019:

אולי תתעניין ב...

דקירות ברובע א׳: שלושה פצועים טופלו

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לרחוב ההגנה באשדוד בעקבות דיווח שהגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.