הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הלן גלבר בחוג בית רב משתתפים: "נמגר את השחיתות ונדאג לצעירים"

הערב (שני), נערך חוג בית למועמדת הלן גלבר בבית משפחת צורף ובהשתתפות עשרות תושבים

גלבר מוכיחה לנו שהיא ממש לא מוטרדת מניסיונות להכפיש את שמה וממשיכה לעבוד במלוא המרץ כמו שרק היא יודעת ויכולה. בזמן שכל יתר המתמודדים די מדשדשים סביב "חלוקת תפקידים לפעילים" או פתיחת מטה הבחירות, גלבר עובדת וחורשת את השטח.

"לחיצת יד שווה הרבה יותר מלייק בפייסבוק"

מעל מאה תושבים הצטופפו בבית משפחת צורף הערב, במטרה להקשיב למשנתה של גלבר בשיתוף אינג' צבי צילקר, הממוקם במקום השלישי ברשימה ועופר צחר. האווירה במקום הייתה תומכת ומעודדת ונראה, כי גלבר מצליחה לייצב את מעמדה בקרב תושבי העיר וציבור הבוחרים.

שוחחנו עם תושב שהיה במקום: "מעולם לא נכחתי בחוג בית כלשהו ואני לא מכיר את הלן אישית אבל מאוד התרשמתי ממנה, מהתשובות שענתה על שאלות התושבים ובעיקר מהיחס החם שלה כלפי כולם. מעודד אותי לראות מועמדת כזו בעיר ונראה לי שאני את הבחירה שלי כבר עשיתי".

עוד נמסר למערכת, כי גלבר הרחיבה את השיח בעניין השחיתות הגואה בעיר בשנים האחרונות ועל פועלה הרב בעניין זה ולטובת ציבור התושבים. "גם לקחת שטח ציבורי מתושבים ולתת ליזם זה או אחר – זו שחיתות ציבורית, בעיניי, ואולי אפילו חמורה יותר מלקיחת מעטפה עם כסף לכיס", אמרה למערכת "אשדוד היום" תושבת נוספת שהייתה במקום. כמו כן, דובר גם על מצוקת הדיור בעיר ועל צעירי העיר שבוחרים לעזוב לערים אחרות.

 

מערכת "אשדוד היום" תשמח להעניק סיקור לכל יתר חוגי הבית הנערכים בעיר, ככל שיגיע מידע אמין למערכת.

אולי תתעניין ב...

הסערה ״אלפיס״ בדרך לעיר

הסערה ״אלפיס״ בדרך לעיר. על הפרק צפוי מזג אוויר סוער עם רוחות עד 80 קמ"ש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.