הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הלחץ על עמיר פרץ ממשיך: המלץ על נתניהו לראשות הממשלה

עמיר פרץ, יו״ר מפלגת העבודה, הצליח במשאלת לבו להיות לשון המאזניים שתכריע בבחירות בזהותו של ראש הממשלה. על אף הבטחתו החד משמעית וגילוח שפמו בקמפיין ״לא אשב עם ביבי״, יש מי שסובר ממקורביו, כי הגיעה העת לגדל מחדש את השפם ולהמליץ על נתניהו לראש הממשלה

בימים אלו, גובר הלחץ על עמיר פרץ, יו״ר מפלגת העבודה-גשר, במטרה לגרום לו להוות לשון המאזניים בהמלצה על ראש הממשלה, וכן להמליץ על בנימין נתניהו להמשך כהונה כראש ממשלת ישראל.

מיטב הפעילים והמקורבים של פרץ יצאו בקמפיין לצורך זה וביניהם גם תושבי אשדוד אשר תמכו בפרץ וסבורים, כי עליו לקבל את הצעת ראש הממשלה נתניהו ולקבל לידיו תיקים חברתיים משמעותיים.

מקורבים לפרץ העלו בפני ״אשדוד היום״ את הסברה שלהם, לפיה פרץ ימליץ על בני גנץ לראשות הממשלה תחילה, גנץ צפוי לקבל את המנדט מהנשיא. לפי ההערכות, גנץ לא יצליח להרכיב ממשלה ובזמן הזה, רגע לפני שיוצאים לבחירות נוספות, יחליט פרץ להמליץ על נתניהו, כדאגה ליציבות הכלכלית של מדינת ישראל ומניעת בזבוז מיליארדים נוספים בבחירות. קמפיין ״המלץ על נתניהו״ ממשיך. יהיה מעניין לראות את ההתפתחויות.

מקורבו של עמיר פרץ, עו״ד דניאל כהן, מי שהיה יועצו הקרוב ביותר של השר לשעבר פואד בן אליעזר ז״ל, שותף אף הוא לקמפיין הקורא לעמיר פרץ להמליץ על נתניהו.

עו״ד דניאל כהן במסיבת הבריתה לנכדתו של חה״כ עמיר פרץ

תגובה אחת

  1. עמיר פרץ לאן פניך לאופוזיציה? לחמם כסאות 4 ש'? כך תחסל המפלגה
    או תיקים חברתיים למען שקופים או רק דיבורים "שלום עכשיו" לא רלוונטית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.