הכוכבת האמיתית של הפסטיבל: גבירתי אשת ראש העיר

פסטיבל האוכל "עמים וטעמים" שהתקיים אתמול ויימשך גם היום בגן אלישבע משך אליו אלפי אנשים ונחל הצלחה גדולה

אלפים מתושבי העיר ומחוצה לה נענו בחפץ לב להזמנות להגיע לפסטיבל האוכל "עמים וטעמים", המתקיים וזו הפעם השנייה ומובל בהרבה כישרון על ידי החברה לתיירות אשדוד והמנכ"ל העומד בראשה – עופר דרי. בהחלט המארגנים יכולים להיות מרוצים מעצמם ומהארגון המעולה של הפסטיבל.

מנכ"ל החברה לתיירות אשדוד – מר עופר דרי 

דוכני המזון הרבים והמגוונים הציעו מנות במחיר של 10 שקלים בלבד למנה. חלק מהמנות היו שוות ביותר (כמו חומוס כהן – מומלץ בחום) וחלקן היו דלות יותר ומשום כך משכו אליהם פחות אנשים.

משפחות רבות הגיעו עם הילדים ונהנו מערב מקסים "בלי לקרוע את הכיס" ועם הרבה פינוקים, כולל שלל הופעות נחמדות ומייצגים אמנותיים. הערב (חמישי), תופיע במקום להקת "שפתיים" והפסטיבל ימשיך להנאת תושבי העיר הרבים.

כוכבת הפסטיבל – גברתי אשת ראש העיר|שרשה לה פאם – Cherchez la Femme, בעברית:חפש את האישה

בלטה בנוכחותה המרשימה גב' עירית אלכסנברג-לסרי, אשת ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, אשר הגיעה למקום ללא ראש העיר (שהלך למספר אירועים אחרים אתמול). גב' אשת ראש העיר היוותה מוקד פוליטי בפני עצמה, על אף שהיא לא נבחרת ציבור, מילאה את תפקידה כאשת ראש העיר היטב, שוחחה עם אנשים, השיבה לשאלות ויצרה עניין רב סביבה.

קשה להתעלם מיופייה החזותי של גב' אלכסנברג-לסרי וזה כשלעצמו עושה את העבודה הפוליטית לפשוטה יותר. החמימות שלה כלפי הציבור, אשר עם רובו כלל אין לה היכרות אישית, מוביל אנשים רבים להגיע ולשוחח עימה ובכך לזכות במעט החיכוך שכל אשדודי ממוצע אוהב מאוד עם מערכת השלטון אשר ללא ספק הדירה אותו בשנים האחרונות החוצה. גב' אלכסנברג-לסרי עונה כאן על הצורך המשמעותי ביותר שקיים אצל האוכלוסייה בעיר ועושה זאת בדרך אלגנטית ומקרבת. בכך, עונה היא על הפער הבולט הקיים בבעלה ראש העיר המכהן, אשר החיכוך עם הציבור באופן אישי אולי מקשה עליו קמעה ובאינטליגנציה שלה, מצליחה היא גם לקרב אליו את הציבור וגם לגרום לו ליהנות מכך. בכך, הצליחה היא לעשות באלגנטיות יתרה את מה שכל יועציו הקודמים ללא יוצא מן הכלל – כשלו בו כישלון חרוץ. כוחה של אישה.

גלריית התמונות: צילום: אשדוד היום

משפחת ללוש – גנטיקה מצוינת

 

 

ממלא מקום ראש העיר גבי כנפו עם חבר המועצה ויו"ר החב' לתיירות משה דנינו:

אירמה צור ואליאן שוקרון ביחד עם אשת ראש העיר:

אולי תתעניין ב...

נמל אשדוד: מפגש היסטורי של מנהלי העבודה לדורותיהם

חברת נמל אשדוד קיימה בשבוע שעבר מפגש ייחודי של מנהלי העבודה בנמל לדורותיו. במפגש החגיגי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים