הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הכדורגלן יצחק אספה הורשע בהפקרת ארי נשר ז״ל בתאונת פגע וברח

יצחק אספה, שחקן כדורגל מאשדוד הורשע בהפקרת ארי נשר ז"ל בתאונת פגע וברח וזוכה מאישומי נהיגה בשכרות ומהירות. העונש המינימלי על העבירות שבהן הורשע אספה עומד על 10 חודשי מאסר, גזר הדין יינתן ב-13 בינואר. נשר היה בן 17 במותו

הכרעת הדין של כדורגלן מ.ס אשדוד, יצחק אספה התקיימה הבוקר (שלישי) בבית המשפט המחוזי בתל אביב. לאחר שלבי הטיעונים וההוכחות יקבע השופט צבי גורפינקל אם להרשיע את אספה בעבירות המיוחסות לו בכתב האישום בגין תאונת הפגע וברח בה נהרג הנער, ארי נשר ז״ל ונפצע חברו.

השופט גורפינקל הקריא בפתיחת הדיון את המקרה על פי כתב האישום ולאחר ששמע את הטיעונים של העדים השונים: ״הנאשם לאחר התאונה אמר לאור (דסה), כי ניתן להתקשר לחברת אלדן של השכרת הרכב והביא לו להתקשר תוך שהוא טוען כי אינו יודע במה פגע ומתי. לאחר מכן החליטו השלושה לחזור על עקבותיו של הנאשם וראו במקום כוחות משטרה רבים. כשנשאל הנאשם על ידם מה קרה לרכבו אחרי ששמע אחד השוטרים רעש מוזר מרכב חולף וראה כי אותו רכב עבר תאונה וקישר את זה לתאונה המיוחסת”.

כזכור, מגנה של אשדוד נהג במכונית במהלך בילוי בחג סוכות בשנה שעברה ומאז מתנהל נגדו המשפט בעוד העבירות המיוחסות לו הן  הפקרה, נהיגה בשכרות ושיבוש הליכי משפט. אל בית המשפט לצד הפרקליטה בתיק זה, עו”ד רותם נוימן וסרמן הגיעו הוריו של ארי, במאי הקולנוע אבי נשר ואשתו איריס.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.