הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הישג חסר תקדים לוועד מִנהל בנמל אשדוד

בזמן שעיניי העובדים בנמל אשדוד נשואות למשא ומתן, המתקיים על השלמת הרפורמה בנמלים והציפייה לחתימה על הסכמי ההתייעלות טרם פתיחתו הצפויה של הנמל החדש ב-2021, מביאה מיכל לוגסי, יו"ר ועד מִנהל בנמל אשדוד להישג חסר תקדים בסקטור המינהל ומשיגה תוספת של 3% לפרמיה של עובדי יחידת ה-TOS, היחידה האחראית על הניהול הלוגיסטי של תנועת המכולות בנמל
 
לאחרונה, רכשה חברת הנמל מנוף גשר מתקדם לרציף 23 במטרה להכין את הנמל לתחרות הצפויה עם פתיחתו של הנמל החדש.
בשל שינוי שיטת העבודה ופתיחת האופציה להפעיל 7 מנופים במקביל ברציף המכולות התנהל לאחרונה מרתון דיונים אינטנסיבי מול ועד מנהל בו הושגה בסופו של דבר פריצת דרך כאשר הושגה תוספת של 3% לפרמיה של עובדי יחידת ה-TOS.
ההסכם קצוב לשנה כאשר במהלך שנה זו ההנהלה והועד יפעלו לסגור את הסכם ההתייעלות במנהל לרבות התייחסות לשינויים נוספים הקשורים לעבודת יחידת ה-TOS  וכאמור כחלק מהיערכות הנמל לתחרות הן במגזר המכולות והן במגזר המטען הכללי. ככל שלא ייחתם במהלך שנה זו הסכם התייעלות בסקטור מנהל הצדדים שומרים לעצמם את הזכות לחזור למצב הקודם בטרם נכנס המנוף החדש לעבודה.
 
זו הפעם הראשונה שוועד מנהל מביא לפריצת תקרת הפרמיה ולכן מדובר בהישג חסר תקדים לסקטור המינהל, הישג שעשוי להשליך על ההסכמים העתידיים להיחתם בסקטור המנהל.
 
יו"ר ועד מִנהל, מיכל לוגסי ציינה: "זו הזדמנות להוקיר תודה לכל הגורמים המעורבים במו"מ שהשכילו להבין את חשיבות פעילות יחידת ה- TOS כחלק חשוב ובלתי נפרד מעבודת קו המים״.

קרדיט צילום: מרקו בוחבוט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.