הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

היער השחור בגרמניה | המלצה לטיול משפחתי או זוגי

היער השחור שבדרום גרמניה הוא יעד תיירותי מבוקש ומוביל המתאים לכל סוגי המטיילים.

היער השחור שבדרום גרמניה הוא יעד תיירותי מבוקש ומוביל המתאים לכל סוגי המטיילים.

ביער ניתן למצוא אטרקציות תיירותיות רבות ומגוונות, בין האטרקציות השונות ניתן למצוא את פארק אירופה שהוא פארק השעשועים הגדול שבאזור העיר רוסט ואשר נחשב לא פעם לגולת הכותרת של הטיול.

מפלים מרשימים דוגמת מפלי טודנאו וטריטנברג המרשימים בעונת הקיץ ולא פחות בעונת החורף.

ההרים הגבוהים פלדברג, בלכן, טודנאו ועוד אשר פורחים להם בעונת האביב עם מסלולי טיול מהנים וירוקים ומתמלאים בשלג בעונת החורף ובכך הופכים ליעד המושך תיירים רבים המעוניינים בתיירות סקי.

האגמים היפיפיים טיטיזה ושלוכזה עם האטרקציות הימיות הרבות שבהם ובסביבתם, הערים פרייבורג (בירת היער השחור) ובאדן באדן (המפורסמת באתרי המרפא שבה), מגלשות ההרים המהירות (טודנאו, גוטאך) פארקי מים, פארקי החבלים, מיני גולף, מוזיאונים ועוד.

וכמובן שאיך אפשר בלי האוכל, אם אתם כבר באזור היער השחור תוכלו למצוא בו מאכלים שונים ומגוונים, כמובן שהמפורסמת שבהם היא עוגת היער השחור (קחו בחשבון שהיא לא מתוקה כמו בארץ) אך יש גם מאכלים גרמניים מסורתיים נוספים כמו הפלאמנקוכה, השטרוייזל, הפרצלאך והבירות המקומיות.

ואם כל זה לא מספיק, הרי שהיער השחור נמצא בסמיכות למדינות ואטרקציות נוספות בהם תוכלו לבקר במסגרת הטיול, כך תוכלו לעבור את הגבול לכיוון מפלי הריין המרשימים שבשוויץ, לטייל באזור חבל אלזס שבצרפת שניהם מהווים לא פעם חלק מהטיול ליער השחור.

 

תמונה מתוך אתר: pixabay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.