הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

היכונו לפיילוט נוסף על שדרות הרצל באיזור רי-ווי- פרויקט התחבורה הכושל

ראש העיר מכריז על פרויקט נוסף על שדרות הרצל באיזור ״רי-ווי״, הפרויקט הכושל ביותר שהיה בעיר בשנים האחרונות. סקרנים לדעת מה?

ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי, ככל הנראה חושב, שפרויקט התחבורה ״רי-ווי״ על הרצל לא הצליח להרגיז מספיק תושבים ולכן הוא מאתגר כעת עם פיילוט נוסף על דווקא שדרות הרצל. לאחר עבודות בלתי נגמרות על הכביש והצרת הנתיבים שלו, ״בכוונה, כדי שהנהגים ייסעו לאט״, לדבריהם של ד״ר לסרי והמהנדס עבדאללה, כעת מכריז לסרי על פיילוט נוסף בצומת הרצל-מנחם בגין.

ניסיונות השיפור, לכאורה, על ציר הפרויקט הכושל ״רי ווי״, עלולים להראות בעיני הציבור כרצון לכפר על העוול שנגרם לתושבי העיר או ניסונות להציג את הפרויקט כטוב ומועיל, מה שלא קורה היום. האם ניתן להסתכל על הדברים גם בבחינת ״כל המוסיף-גורע״? נבחן את הפיילוט מיד כשיתחיל.5

על הפרויק, מצהיר ד״ר לסרי בעמוד האינסטגרם שלו (כן, יש לו כזה). בכוונת עיריית אשדוד להפעיל פיילוט בצומת על ידי הפעלת מערכת רמזור חכם.

נזכיר, כי ביולי 2018, מבקר המדינה הוציא דו״ח חמור מאוד אודות ההתנהלות של עיריית אשדוד בפרוייקט רי-ווי. בסוף הדו״ח, שבו מנה אינספור ליקויים ותקלות, המעוררים תהיות גם על אינטרסים, לכאורה, המליץ מבקר המדינה לחייב באופן אישי את ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי ומנכ״ל העירייה, אילן בן עדי, עקב התנהלותם הכושלת בפרויקט, לכאורה. מדובר בהמלצה מרחיקת לכת של מבקר המדינה, שאין להקל בה ראש ועוד ידובר אודותיה.

הפרסום מתוך עמוד האינסטגרם:

3 תגובות

 1. לסרי נכשלת כישלון חרוץ – תתפטר !!!!

 2. תושב אשדוד שמתנגד ללסרי

  לסרי לסרי לסרי, ראש עיר כושל שכמותך, לא הגיע הזמן ללכת הבית? 11 שנה שאתה יושב על הכיסא ומתגע במה שצילקר בנה במשך 40 שנה.
  אתה טוב לחברך העבריין המורשע גקי בן זקן ולחרדים, 59 % מתושבי אשדוד הבינו שאתה לא רצוי בעיר, אין ספק שאתה והפמליה שלך הם אסון לעיר אשדוד.

  לסרי טוב לחרדים!
  לסרי טוב לחברו העבריין גקי בן זקן!
  לסרי רע לתשובים, לסרי הבית!!!!!!!!!!!

 3. פיילוט עלק, רמזור חכם היה צריך להיות כחלק מתחבורה חכמה לאורך כל הרי ויי. ככה זה בכל כביש כמעט בארץ חוץ מפרויקט הרי ווי שראש העיר תמיד קרא לו תחבורה חכמה. עד שנזכרו לעשות רמזור אחד במקום את כל הרמזורים הוא קורא לזה פיילוט, חושב אנחנו מטומטים. יחסי ציבור יש, מוח אין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.