הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

היועץ המשפטי לשעבר של מפלגת העבודה הודיע על פרישה מהמפלגה

עו״ד דניאל כהן, לשעבר יועצו האסטרטגי של שר הבטחון לשעבר, פואד בן אליעזר ז״ל, והיועץ המשפטי של מפלגת העבודה לשעבר החליט לפרוש ממפלגת העבודה לאחר 25 שנות פעילות משמעותיות

עיקר סיבת הפרישה של כהן ממפלגת העבודה היא איחוד בין מפלגת העבודה לבין מר״צ.

להלן הודעתו של עו״ד דניאל כהן:

זהו. כאמור כ-25 שנים הייתי חבר מפלגת העבדה, חבר לשכה, ציר וועידה, חבר מרכז … שמשתי כיועץ אסטרטגי ליו״ר המפלגה ושר הביטחון , בנימין פואד בן אליעזר ז״ל בשנים סוערות, יועץ אסטרטגי לעמי איילון, מוניתי על ידי חבר ומנהיג מיכה חריש לתפקיד יועץ משפטי של המפלגה ביחד עם המנטור של עו״ד יגאל שפירה, בימי הפילוג מאהוד ברק. אמש הודעתי על פרידה ממפלגת העבודה הישראלית . אכן המעשה בשלהי ימיה ופירפורי גסיסתה אליהם הוביל אותה חברי עמיר פרץ. יש שיאמרו דווקא בשעה קשה… שוגים הם, בגלל אהבתי ומחויבותי למפלגת העבודה, ערכיה ומורשתה לא עשיתי את המעשה עוד קודם לכן בימי כהונתו של אבי גבאי, האמנתי אז שיש חובה לממש תקווה ולפעול לבחירתו של עמיר פרץ שיציל את המפלגה ויצעיד אותה לעתיד טוב יותר. אום עמיר פרץ, איכזב וגזר את דינה להיות מפלגת לווין וחלף העמדת המדינה והאזרח לפני הכל וזיהוי מפלגת כחול- לבן כיריב וכאיום הקיומי על מפלגת העבודה וכיריב , בחר לגלח את השפם ואמש פעל על מנת לחסל את מפלגת העבודה והסיכוי לשיקומה בתמורה לתמיכת כחול לבן במועמדותו לנשיאות. וכך באיחור, גמלה ההחלטה בלבי בכאב והודעתי אני נפרד ממפלגת העבודה שלי ופונה לדרך על פי צו מצפוני.
את עזיבתי חלקתי , בין השאר עם מזכ״ל ויו״ר המפלגה לשעבר השר וח״כ בדימוס מיכה חריש וזכיתי ממנו לדברי ברכה מרגשים שאני חולק איתכם כאן.

דברי הפרידה שכתב חה״כ לשעבר מיכה חריש לעו״ד דניאל כהן:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.