הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

החליטו לא להתגרש ולתבוע במיליונים את החוקר הפרטי ששכרה האשה

בני הזוג טוענים: "הראיה לפיה הבעל בוגד הושגה בדרך בלתי חוקית, באלימות וגרמה לנו נזק בלתי הפיך"

 

בני זוג שנקלעו למשבר ביחסים ביניהם והיו על סף גירושים חזרו לחיות יחד. עכשיו הם תובעים מיליונים מהבלש הפרטי ששכרה האישה לעקוב אחרי בעלה. בימים אלה ממש מתנהל מו"מ לפשרה על פיצוי מוסכם בטרם תוגש התביעה לבית המשפט המחוזי.

תחילתו של הסיפור לפני כשנה וחודשיים. מדובר בזוג, האישה מורה מחנכת לתלמידים בכיתות א' וב', הבעל רופא משפחה באחת מקופות החולים. בני הזוג באמצע שנות השלושים לחייהם חיו באושר וגידלו שלושה ילדים, עד אשר האישה חשדה כי בעלה בוגד בה.

עורכת הדין שרין סולן טוענת בשם שני בני הזוג, כי העובדה שהאישה שכרה בלש לעקוב אחרי בעלה אינה מתירה לבלש לפעול כעבריין. מהתצהיר עולה כי האישה שכרה את הבלש ובתוך כמה שבועות התברר לו כי המפגשים הסוערים בין בעלה למאהבת היו בג'יפ של בני הזוג.

הבלש התקשה להנציח את הבעל יחד עם המאהבת בתמונה אחת "ואז וגילה מוטיבציית יתר כשלא הסתפק בתמונות של המאהבת  נכנסת לרכב כשהבעל בתוכו ובאחד המקרים הוא פתח את דלת הג'יפ והנציח את הזוג ערומים בתוך הרכב" טענו בני הזוג.

עם התמונות האלה, חזר הבלש לאישה וזו שטופת זעם פנתה בתביעת גירושין שנשמעה והגיעה כמעט להכרעה. רגע לפני טקס הגירושין, החליטו בני הזוג לפני שלושה חודשים, לתת צ'אנס לזוגיות ולחזור לחיות יחד.

עו"ד סולן ציינה, כי עצם "הנגיעה" של הבלש ברכב ופתיחת הדלת היא בגדר פגיעה בפרטיות שגרמה להם נזק בלתי הפיך לחיים המשותפים.

בכתב התביעה שהכינה עו"ד סולן יטענו בני הזוג, "הבלש חרג מסמכותו והממצאים שהביא הושגו שלא בדרך חוקית. כתוצאה מהמעשה הברוטלי של הבלש" נכתב בתביעה. עוד טענו כי ספק אם ניתן בעתיד לגשר על עומק השסע בין בני הזוג. "הבלש חדר לפרטיות שלנו בצורה אלימה ואגרסיבית". בני הזוג מבקשים מבית המשפט לחייב את הבלש בפיצויים של 2.5 מיליון שקלים.

בתמונה: עו"ד שרין סולן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.