הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

החופיקס חוזר: כיסא ב2₪ ומיטת שיזוף ב4 ₪ 

המיזם הכי יעיל בעיר חופיקס חוזר עם בשורה: הזמנות דיגיטליות ומחיר זול במיוחד. כיסא ב2₪ ומיטת שיזוף ב4 ₪

בעיריית אשדוד יפעילו את המיזם זו השנה השביעית ויאפשרו הזמנות כבר בכניסה לחוף באמצעות מכונות דיגיטליות. המחירים ינועו בין 2 ל-4 שקלים, והציוד יפרש על החוף מראש והמבלים יוכלו לקחת את ההזמנה בכפוף להצגת חשבונית ותעודה מזהה

בעירייה ובחברה לתיירות- מבקשים להדגיש:
בסופ״ש מגיעים עשרות אלפים לחופי אשדוד, לא יהיה ניתן לתת מענה לביקוש הגדול.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "כל החופים באשדוד מונגשים והים יהיה פתוח לכולם. הבילוי בים ישלב את כל ההנאות ובהן שמירה על הסביבה הימית, חופים נקיים, מצילים וצוותים אדיבים ומחירים שיאפשרו לכל תושב ליהנות בים בצורה שפויה ומזמינה".

המחירים המוצעים לתושבי אשדוד יעמדו על 2 שקלים לכיסא, שמשיה או שולחן לאורך כל היום. בחוף אורנים והקשתות ייחל פיילוט ויוצעו גם מיטות שיזוף במחיר של 4 שקלים – רק בחופים אורנים וקשתות(פיילוט) ,
השכרת הכסאות השמשיות והמיטות בחופים אלו יהיו דרך סריקה ברקוד ותשלום אינטרנטי ובהמשך אפשרות לתשלום במכונה בכניסה לחוף. תושבי חוץ יידרשו לשלם עבור כל פריט 10 שקלים. החנייה תהיה ללא תשלום בכפוף לרישום מראש באפליקציית "אשדודית". "הנגשנו את החופים חברתית וכלכלית", הסבירו באגף החופים. "אנחנו יודעים שהבילוי בחופי הרחצה ממשיך להיות משמעותי ביותר ויהווה אחד ממוקדי הבילוי המרכזיים של הקיץ, ולכן המיזם כולו נועד לאפשר הנאה מרבית בלי לקרוע את הכיס".

חופfix הוא מיזם חברתי-תעסוקתי פורץ דרך שנהגה על ידי עיריית אשדוד, המסבסדת אותו בעלות של מאות אלפי שקלים. את המיזם מפעילים אגף החופים והחברה לתיירות אשדוד בעיריית אשדוד יחד עם האגף לשירותים חברתיים, במטרה לאפשר את הנגישות לחופים לכלל שכבות האוכלוסייה.

אולי תתעניין ב...

קווי לילה חוזרים לפעול- הפרטים המלאים

הודעה חשובה לצעירים ולהורים: קווי לילה חוזרים לפעול בחופשת הקיץ משרד התחבורה משיק מחדש את קווי …

2 תגובות

  1. לא כל החופים מונגשים מבקשים הנגשה בחוף עם מטר ורבע מרצפות עד לחוף במיוחד ליד מועדון waves

  2. לסרי ראש העיר הגרוע ביותר בארץ בזכות החרדים שהם בלבד בוחרים בו.
    נראה לך שהציבור מטומטם אתה יוזם הטבה לתושבים רק לפני בחירות אנחנו כשנה לפני בחירות.
    לך הביתה יאפס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.