הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הורים לילדים במקיף יא׳ תומכים במנהלת לבנת זיק: ״לא ניתן לבעלי אינטרס להכפיש עבודה מצוינת של שנים״

באחד מעיתוני סוף השבוע האחרון, התפרסמה השבוע כתבה אודות מקיף יא׳, ע״ש יצחק נבון ז״ל. הכתבה לא החמיאה להנהלת בית הספר ומשום כך, חלק מהורי ההנהגה ביקשו להביע את תמיכתם בהנהלה וכן טענו, כי חלק מהדברים שנכתבו פשוט לא היו מדויקים

לאור פרסום כתבה באחד מעיתוני סוף השבוע, ביקש חבר הנהגת ההורים ממערכת ״אשדוד היום״ להבהיר את עמדתו לעניין פרסום הכתבה בסוף השבוע האחרון:

״לדעתי, הכתבה המכפישה באה ממניעים אישיים של מספר הורים כנגד מנהלת בית הספר.אותם הורים, שלעניות דעתי אולי רוצים או חושבים לנהל את בית ספר. אנשים שלא מוכנים לקבל "לא" וחושבים שעם הכסף שיש להם הם ינהלו את בית ספר.אני יודע, שאותם הורים נפגשו בבית של אחד מהם ואמרו שהם יפטרו את המנהלת על ידי כתבות והכפשות״, אמר אחד מחברי הנהגת ההורים של בית הספר המקיף יא׳.


אותו חבר הנהגה ביקש להבהיר לעניין המורים שעזבו, אשר בכתבה המקורית נטען, כי הם עזבו הואיל ולא הסתדרו עם הנהלת בית הספר וכי הדברים לא נכונים, לפי עמדתו, וכך אמר:


״אינגה אדרי עברה לנהל בי״ס צומח במועצה אזורית יואב, שאפו שגם מוציאים מנהלים מבית הספר הזה. 2 מורות עזבו את אשדוד לאשקלון רכשו דירות והשתבצו בבתי ספר באשקלון.מורה אחת עברה לבאר שבע, המורה אילן טייב לפיזיקה שכתבו שהוא עזב..שקר! המורה מלמד וימשיך ללמד ומגיש לבגרות.
5 מורות אכן הועזבו, מכיוון שלא הוכיחו את עצמם מקצועית וחברתית ,זה לגיטימי . וטוב שכך
אנחנו בישיבות הנהגה הבאנו לתשומת לב ההנהלה של בית הספר כשיש מקום לתקן. יש שיתוף פעולה מלא.מורה אחת בשנת שבתון. זהו בגדול הכל ממש לא נכון״.
בית הספר קיבל תעודה ארצית על קליטת מורים חדשים ושילובם ,בבית ספר.96% זכאי בגרות במחזור הראשון של בית ספר מקיף יא׳ שהוא בגדר בית ספר צומח. לפי מידע אשר הגיע למערכת ״אשדוד היום״, לבנת נלחמת מול מספר הורים, שמנסים לכפות את דעתם בנושא תיספורות לא תיקניות של הילדים , ביגדי מותגים, והגעה עם רכבים ורייזרים לתוך בית הספר.

חברת הנהגת ההורים אמרה: ״לא ניתן שגורמים בעלי עניין יכפישו את עבודת המנהלת לבנת זיק. היא עובדת קשה מאוד ומגיע לה לקבל פרגון ולא רפש, בטח כאשר אין שום הצדקה כזו. הורים מעדיפים להתעקש על תסרוקות מוזרות לילדים שלהם ולא מקובלות בשום מוסד חינוכי מאשר להתעקש על החינוך. איפה נשמע דבר כזה?״

חברת הנהגה נוספת שוחחה עם המערכת ואמרה כך:
״99% מההורים מאוד מפרגנים..ה1% שיש לו יכולות כלכליות זה הבעיה. מנהל החינוך חייב לצאת בהתקפה, כי הוא יודע מה קורה בבית ספר והעיריה צריכה לשמור על צוות המורים והצוות החינוכי וזה גרוע, בעיני, שפרסמו פרטיים אישיים של המורים וכן אי דיוקים וזאת בלשון המעטה״.

לבנת זיק, מנהלת בית הספר מקיף יא׳, נאלצת בימים אלו להדוף את הטענות והיטיבו לספר על כך חברי צוות הנהגת ההורים, אשר מעורבים בעשייה בבית הספר וכן במרקם האנושי הקיים בו מצד המערכת הפדגוגית.

תמונה מתוך pixabay

אולי תתעניין ב...

מנכ״ל אסותא עם תחזית אופטימית לקראת פסח

מנכ"ל ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד ד"ר ארז ברנבוים בתחזית אופטימית לחג הפסח: "בקצב הזה תוך …

3 תגובות

 1. אם כל מנהלות בתי הספר בישראל היו כמו לבנת זיק אז הרמת החינוך בישראל הייתה אחרת .

 2. ברור. תלמידי בית הספר מסיימים כשהם מועמדים לפרסי נובל ובית הספר מהווה מופת לבתי ספר תיכוניים בארץ ובעולם.

 3. חחחחח
  כמה לקקנים יש פה
  עלאק ועד הורים
  יפה שעה אחת קודם שהיא תעזוב
  מטילה מורא רציני על צוות המורים חזיתי זאת לפני 3 שנים
  דני קליים ידע מזה
  הכל מסחרה
  יד רוחצת יד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.