הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי
DCIM/100MEDIA/DJI_0019.JPG

הוארך תוקף היתר הבניה של בתי המלון בחוף ״לידו״

הוארך תוקף היתר הבנייה של שני בתי המלון בחוף ״לידו״ עד לאוגוסט 2023. האם הבניה תסתיים עד אז? הפרטים המלאים

בסביבות חודש אוגוסט 2019 הממונה על החברה לתיירות גרשון פלדמן בישר לקוראי ״אשדוד היום״, על התחלת בניית שני בתי המלון בחוף ״לידו״.

בחודש אוגוסט 2019, התחילו בחברת ״אופק החזקות״ לבנות את אחד מבתי המלון בחוף לידו. תחילה, תוכננו בתי המלון להיות מופעלים על ידי רשת הילטון העולמית- הילטון Curio והילטון Garden Inn –  ובנייתם הייתה אמורה להסתיים עד שנת 2022, קרי בתוך כשנה מהיום. לימים, בוטל ההסכם של ״אופק״ מול הילטון והסכם חדש נחתם מול חברת המלונות ״רמדה״. מאז, החלה מגפת הקורונה, שאף היא לא סייעה להתקדמות הבניה.

המגרשים אשר עליהם מוקמים המלונות נרכשו ע"י קבוצת "אופק החזקות" בראשות קובי אברהמי, בהובלת היזם והיועץ המלונאי הבכיר איל בן-יוסף, כאשר האדריכלית שנבחרה לתכנון המלון היא לאה רובננקו ומעצב הפנים הינו דניאל חסון. "הייחודיות הגדולה של בית המלון נוגעת לעניין המיקום והקרבה לים", מפרט בן-יוסף, "מלבדנו יש רק עוד מלון פעיל אחד כזה בישראל, בנחשולים.

בשבוע שעבר, אישרה ועדת המשנה לבניין עיר ליזם ״אופק החזקות״, להאריך את תוקף היתר הבניה עד לתאריך: 27/8/2023. עד אז, אמורה בניית שני בתי המלון להסתיים. האם הבניה תסתיים עד 2023? נמשיך לעקוב.

ההדמיות באדיבות קבוצת "אופק השקעות"

הדמיה באדיבות קבוצת אופק השקעות

אולי תתעניין ב...

אימה ברובע ו׳: לקח נערה בת 14 לביתו ואנס אותה

זוועה ברובע ו׳: בן 40 חשוד שלקח נערה בת 14 ואנס אותה בביתו ברובע ו׳ …

4 תגובות

 1. המלונות לא יבנו עקב חוסר כדאיות כלכלית בעקבות החלטת הווועדה לשמירת החופים שלא לאפשר בנייה עד 100 מטר מחוף הים מעבר ל-3 קומות .
  ולכן כריש הנדל״ן האשדודי הידוע לשמצה שהשקיע מיליונים ברכישת בית המלון וקיווה לעשות ״קופה ״ על המלון ( הפיל הלבן ) מול אזור י״א בעזרתו האדיבה של חברו ראש העיר לסרי אכל אותה ובגדול !

 2. מלונית ברובע יא – לפני למעלה 15 ש' , קבוצת דיירים המתגוררים ברובע יא' הגישו התנגדות לבית המשפט לעינינים מינהליים בבאר שבע.. אשר קבע נחרצות כי המלונית אשר אמורה לקום והוקמה לבסוף בחוף יא' (טרם הושלמה בנייתה ) תהיה שני קומות + מעלית סה"כ 9 מ' גובה מקסימאלי. הדיירים עומדים על המשמר עפ"י פסק הדין .מקפידים כי בשום פנים ואופן לא תהיה חריגה.

 3. כבר התרגלנו , ראש העיר ומהנדס העיר
  נגד התושבים , עם הפנים לנדל"ן .
  עוד קדנציה ??? = הרס העיר המתוכננת
  והפיכתה הסופית לג'ונגל .
  מה ביקשנו ? חוף ים פתוח .

 4. הקומבינה האשדודית

  הרי אין אישור בניה מהוועדה האחרונה…
  איך.הנוכלים האלה מעיזים לדבר כאילו הכל קשורה וממשיכים כאילו לא קרה כלום…?
  שקרנים וגנבים לכו הביתה לפני שעתידכם יהיה כמו של החברה שלכם פאינה קירשנבואום…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.