ההכרעה הקשה של לסרי: גבי כנפו או יהודה פרנקל?

השאלות הקשות שיחיאל לסרי צריך להתחיל לענות עליהן ובוודאי מטרידות רבים בעיר: איך תיראה רשימתו למועצת העיר? האם יציב את גבי כנפו להיות מספר 2 שלו? או יותיר את הרשימה כפי שהיא כיום?

הערב (רביעי), בשעה 18:00 תתכנס מועצת העיר לישיבתה המתקיימת מדי חודש

הנושאים אשר הועלו בה לא שונים מהישיבות הקודמות ועל כן עיקר ההתמקדות שלנו לא תהיה בהם, כי אם בחברי במועצה.

הבחירות הקרובות בוודאי משפיעות על חברי המועצה הנוכחיים אשר כל רצונם הוא, במקרה הטוב לשמור על הכיסא שלהם ובמקרה המצוין – לקדם את מקומם ולזכות בתפקיד משמעותי בקדנציה הבאה. מי יודע? אם זה קרה לאנשים מסוימים במועצת העיר הזו למה שלא יקרה לאחרים במועצה הבאה? הכל פתוח.

יהודה פרנקל התעורר משנת החורף שארכה כמעט 5 שנים?

הופתענו לראות שוב, את מר יהודה פרנקל שהוא, כידוע, ממונה על החינוך ונמצא במקום השני ברשימתו של ראש העיר, מעלה שוב 2 נושאים לסדר היום.  והפעם, הוא מבקש לדבר על פעולות הרווחה בעיר ועל, שימו לב, תנועות הנוער (מטריד, שזה לא נושא שעניין איש עד עצם היום הזה והנושא לא עלה למועצה כבר זמן רב מאוד).

קולו של פרנקל נשמע אולי הכי פחות במועצת העיר הנוכחית ואם זכינו לשמוע פעם אחת את קולו הפיזי של הרב ליברמן, הרי שזה של פרנקל כמעט נעלם מאוזנינו לחלוטין. אם כך, מדוע הוא מעלה זו הפעם השנייה ברציפות, נושאים לסדר היום? היהפוך נמר חברבורותיו? האין זה נושא לדון עליו כלשעצמו? בוודאי שכן.

לסרי מעריך את יהודה פרנקל

הסברה הנאמרת על ידי מקורביו של לסרי טוענת, כי "לסרי מוקיר ומעריך את פרנקל ואין לו כוונה להדיח אותו מהרשימה למועצת העיר". מילים טובות אלה על פרנקל, זכינו לשמוע לא פעם על ידי מקורבים ועל ידי לסרי בעצמו, אשר רק לפני כשבוע נשמע על במה קורא לפרנקל "ידידי הטוב" מספר פעמים (בקונצרט סיום השנה של "אקדמא").

מה יהיה גורלו של גבי כנפו?

מנגד, נמצא הפעיל מספר 1 של יחיאל לסרי, הלא הוא גבי כנפו בעצמו. נכון להיום, כנפו נמצא במקום השלישי ברשימתו של לסרי וזכורה לכל כניסתו למועצה בזכות "קולות החיילים" אשר אילולא הם, לא היינו רואים את כנפו במועצה ומי שהיה זוכה ל3 מנדטים הוא גיטרמן (שבמסגרת הסכם העודפים העביר את קולותיו ללסרי).

כנפו מבחינתו, כבר הצהיר, כי הוא נמצא במקום ה-2 ברשימה של לסרי בבחירות הקרובות וכי הדברים "סגורים מכל כיוון".

אם כך, היכן זה מותיר את יהודה פרנקל?

אם אכן דבריו של כנפו נכונים, והוא סגור במקום השני ברשימתו של לסרי, אזי מדוע פרנקל מוצא לנכון להעלות נושאים לסדר היום במועצה (פעם שנייה כבר)? אם עתידו במועצת העיר כל כך מעורער, לכאורה, למה שיתחיל להעלות נושאים לדיון זמן כה קצר לפני הבחירות?

האם המקום השלישי ברשימתו של לסרי למועצה הפעם יהיה רלוונטי?

מדוע לא שמענו את קולו של לסרי מכריע בסוגיה?

האם יזיז לסרי את פרנקל למקום השלישי ויציב במקומו את גבי כנפו?

האם יסכים פרנקל לזוז למקום השלישי, כאשר ברור לכל שיהיה קשה מאוד להיבחר למועצה מעמדה זו?

האם גם ברשימתו של לסרי לא נזכה לשינוי מרענן? ולכל היותר נזכה, גם כאן, ל"משחק הכיסאות"?

היכן ההתייחסות לצעירי העיר, אם ממוצע הגיל ברשימתו של לסרי חוצה את ה-60 ואילו "הצעיר" בחבורה הוא גבי כנפו שכבר חצה את גיל 55?

האם יחליט פרנק לעקור למחנה אחר?

נמשיך לעקוב.

תמונה מישיבת המועצה האחרונה; צילום: אשדוד היום

אולי תתעניין ב...

נמל אשדוד: מפגש היסטורי של מנהלי העבודה לדורותיהם

חברת נמל אשדוד קיימה בשבוע שעבר מפגש ייחודי של מנהלי העבודה בנמל לדורותיו. במפגש החגיגי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים