הג׳וי של אשדוד

גו'י אוסיגוואי היא רק בת 14, מתגוררת באשדוד ושחקנית כדורסל בולטת.

ג׳וי היא בתם של אלינור אוסיגוואי (בת למשפחת ביטון מוותיקי העיר) וראובן אוסיגוואי (תושב העיר אפרואמריקאי) . גו'י הינה שחקנית כדורסל מגיל 11. ״כבר בגיל מוקדם בביס גילו שיש לילדה כישרון. תמיד אמרו לי שכדאי לי מאוד לטפח את הכישרון .כל הזמן שלחו אותה  להשתתף בתחרויות עירוניות בתחום הכדורסל והאתלטיקה והיא הביאה הרבה כבוד לבית הספר ״רננים״ ״, סיפרה לנו אלינור אמה .

מה עשיתם עם האבחנה הזאת אודות כשרונה של ג׳וי?

״החלטנו לרשום אותה למועדון  מכבי אשדוד.  היא שיחקה שם במשך 3 שנים .כבר בתחילת הדרך, היא סומנה ע"י ראשי המועדון כילדה שעוד תגיע רחוק .באחד המשחקים האחרונים שלה  באגודה, ג׳וי נחשפה בפני כמה מאמנים .ההצעות לא אחרו לבוא מכל מיני אגודות״.

מה התכניות עבורה להמשך הדרך?

״תמיד אמרו לנו, שחשוב לטפח כישרון כזה ואיך לא עושים משהו עם ילדה כזאת. הרי שחקנית כזאת הם קונים ופה יש להם את זה  כבר כאן״.

איך האימונים והמשחקים משתלבים עם הלימודים?

״ג׳וי למדה במקיף ד׳ באשדוד במשך שנתיים וכאשר ראינו, שלא יסתדר לשחקנית מוכשרת כמו ג׳וי ללמוד בבית ספר רגיל חיפשנו עבורה בית ספר שמשלב לימודים במגמה עיניות בשילוב הספורט שהיא כך אוהבת. הייתה שמועה, לפיה עתידים לפתוח מגמת כדורסל באשדוד כמו שיש במרכז אך מהר מאוד הדבר התברר כלא נכון .לבסוף,  בחרנו באקדמיה גלבוע מעיינות. ג׳וי  משחקת במועדון גלבוע מעיינות בקבוצת הלאומית נערות ב'״.

מה ג׳וי עושה בימים אלה ?

״בימים אלה, גוי עשתה את המעבר ועזבה את אשדוד לטובת  עמק חרוד שבגלבוע. אנחנו בטוחים שהיא עוד תגיע רחוק ועוד תשמעו עליה .וכן היו גם הצעות לקמפיינים לבגדי ספורט אבל כל דבר יבוא בעתו .כעת היא מתרכזת בהכנות לקראת העונה הבאה עלינו . כרגע, התוכניות הן להצליח בארץ ואחר כך כמובן בחו"ל. החלום הוא לכבוש את העולם״.

אנחנו מאחלים הצלחה גדולה לג׳וי ובטוחים שעוד נשמע עליה לטובה !

קרדיט צילום ראשי: מכבי אשדוד.

 

אולי תתעניין ב...

שוב פחי אשפה עמוסים| האם ראש מנהל התפעול מאבד שליטה?

גם הבוקר (ראשון), הצפה של תמונות מגיעות למערכת, כמעט כמו בכל יום, המעידות על הזנחה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים