הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הבעל התאהב בשכנתו עמה נהגו הוא ורעייתו לחגוג "חילופי זוגות"

האישה טוענת: "בעלי בגד בי". הבעל: "אשתי היא שיזמה את האירועים הללו, אין לה מה להתלונן"

מדובר באחד הסיפורים היותר מורכבים שמונחים לפתחו של בית המשפט למשפחה. בני הזוג בשנות הארבעים לחייהם, ניהלו אורח חיים מיוחד ופתוח, כשבין היתר נהגו לקיים מסיבות של חילופי זוגות עם שניים מהשכנים שלהם.

חילופי הזוגות הללו נמשכו לאורך שנים ואפילו יצרו סוג של "שכנות טובה", בעיקר על רקע העובדה כי מדובר בישוב קטן וסגור מאוד בצפון. "איש לא ידע על האירועים הללו ואשתי היא שנהגה לארגן את הכל לשביעות רצונם של  כולם", טען הבעל שלדבריו אשתו אפילו נהגה לשכור את החדר במלון.

"בני הזוג ראו בבילוי המשותף עם השכנים שלהם אירוע חברתי לכל דבר", טענה פרקליטת הבעל עורכת הדין שרין סולן. "האירוע תמיד לווה בשתייה חריפה אל תוך הלילה". 

הדרמה החלה כשהאישה גילתה כי בעלה מנהל קשר מקביל עם אותה שכנה עמה נהגו לבלות ושהייתה חלק מחילופי הזוגות. אחרי שהדבר הגיע לידיעתה והשכנה עצמה אישרה את הקשר, החליט הבעל להתגרש לטובת השכנה.

האישה פנתה בתביעת גירושין לבית דין הרבני  ממנו דרשה לחייב את הבעל בכתובה. בבית המשפט למשפחה דרשה לסלקו מהבית ולקבל בעלות מלאה על הדירה, שבה היא מבקשת לגדל את שלושת ילדי בני הזוג. כמו כן היא תובעת מהבעל להחזיר את כל הכספים שהוציא על מתנות אותן רכש לשכנה.

הבעל, באמצעות עו"ד סולן, טען להגנתו, כי אשתו אינה זכאית למלוא הרכוש. "לא זו בלבד שהיית חלק מחילופי הזוגות, את יזמת, ארגנת והכנת את הקרקע להתאהבות שלי בשכנה". 

בית המשפט קיבל את טענת הבעל והבית של בני הזוג נמכר דרך כונס נכסים וחולק שווה בשווה. כרגע נותרה השאלה, האם הרומן עם השכנה הוא בגידה שכן האישה היתה שותפה לאירועים שבהן היא והשכנה נטלו חלק.

עו״ד שרין סולן

תמונה ראשית: pixabay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.