הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הבטיח וקיים: כצנלסון חנך את פארק המנגלים בפארק עד-הלום

אתמול (ראשון) נחנך מתחם מנגלים חדש בפארק עד הלום על ידי סגן ראש העיר מר שמעון כצנלסון.

בהמשך להבטחות של כצנלסון אודות הקמתו של פארק מנגלים בפארק עד הלום אתמול אכן נחנך הפארק המיוחל ועל אף שלא קיימת במקום בריזה מהים, מדובר עדיין בפתרון מצויין לתושבי העיר המעוניינים לעשות ״על האש״ בפארק הפתוח. אומנם הממונה על התיירות הוא גרשון פלדמן, הממוקם במקום החמישי בסיעתו של כצנלסון, אך אתמול, ללא ספק, מי שהיה ״חתן האירוע״ הוא כצנלסון בעצמו.

לפני ספר שנים החליטו בהנהלת העיר לעצור את האפשרות לערוך מנגלים בפארקים הסמוכים לחופי הים בטענה שהפעילות מלכלכת את המקום. תושבי העיר זעמו ובצדק, שכן מרבית התושבים מתגוררים ברבי קומות וכן אין באפשרותם לערוך מנגל, אלא מחוץ לבית.

בתחילת הקדנציה הנוכחית הבטיח כצנלסון ועמד במילתו ואתמול (ראשון) נחנך פארק המנגלים של העיר.פארק המנגלים היה אמור להפתח כבר ביוני אך לאחר עיכוב קל, כאמור, הוא נפתח אתמול בטקס חגיגי.

בסוכות הקרוב לא צריך לשבור את הראש היכן עושים על האש – מתחם המנגלים החדש בפארק עד-הלום ערוך ומוכן לחג! פינות ישיבה, מעמדים למנגל, ברזיות ושבילי גישה נוחים. 

מתחם המנגלים החדש בפארק עד הלום – פרויקט בהובלת החברה לתיירות אשדוד ובשיתוף אגף הנטיעות ומנהלת הסכם הגג – במסגרתו נעשה שיפוץ מקיף של פארק עד הלום הכולל החלפת כל שבילי הגישה והנגשתם לבעלי מוגבלויות, הצבת "ריהוט" פארק הכולל למעלה מ-100 אלמנטים שונים (ספסלים, ברזיות, מעמדים למנגל וכו'), שירותים, תאורה ועוד.

הפרויקט נולד מתוך יוזמה של סגן ראש העיר, שמעון כצנלסון, שיחד עם הממונה על התיירות, חבר מועצת העיר מר גרשון פלדמן – הגיעו למסקנה כי קיים צורך דחוף בהכשרת מתחם פנאי נוסף בעיר, שיאפשר למבקרים בו גם להדליק מנגל בצורה מסודרת ומונגשת. במסגרת הפרויקט בוצע מקצה עבודות נרחב בשטח הפארק. לצד ניקיון יסודי של הפארק מעשבייה ולכלוך שהצטבר, הוצבו בשטח שלטי הסבר והכוונה, ובקרוב תותקן תאורה מתקדמת.

"התושבים ייהנו מפארק נוסף לרווחתם. הוא ישמש גם לבילוי וגם למקום מוסדר לטובת המנגלים", אמר סגן ראש העיר ויוזם הפרויקט, שמעון כצנלסון, והוסיף: "אשדוד היא עיר של אוכל וקולינאריה רב תרבותית ואני בטוח שכלל התושבים ישמחו לנצל את המתחם החדש וייפגשו בפארק ביחד כולם לעשותעל האש. שיהיה חג שמח ושנה טובה לכולנו!".

תמונות באדיבות החברה לתיירות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.