הבהרה: בנו של ראש העיר *לא* ינהל את מטה הבחירות של ״העבודה״| ממטה עמיר פרץ: ״בהודעה שיצאה שמו נכתב בטעות״

בהמשך לפרסום ב״אשדוד היום״ בשבוע שעבר, לפיו ראש העיר יחיאל לסרי התקשר ביום הפריימריז של מפלגת ״העבודה״ לפעילי המפלגה וביקש להצביע לעמיר פרץ, אתמול (שני) התבשרנו על כוונה למנות את בנו של ראש העיר עו״ד מאיר לסרי לראש מטה הבחירות של עמיר פרץ פה באשדוד. הבוקר (שלישי), קיבלנו הודעה סותרת ממטה יו״ר מפלגת העבודה עמיר פרץ, כי עו״ד לסרי לא ינהל את המטה.

הבוקר, קיבלנו הודעה ממטה יו״ר מפלגת העבודה עמרי פרץ, על כך שעו״ד מאיר לסרי לא יתמנה לתפקיד ראש מטה הבחירות ועל כך ההבהרה בכתבה זו (התגובה המלאה בסוף הכתבה הנוכחית)

הביקור של עמיר פרץ היום באשדוד

יו״ר מפלגת העבודה ח״כ עמיר פרץ פתח היום את קמפיין השטח של העבודה באשדוד יחד עם חברי הכנסת לשעבר עמר בר לב, רויטל סויד ונחמן שי

ראש מטה הבחירות החדש של העבודה באשדוד יהיה מאיר לסרי, שעבר ממפלגת כולנו לעבודה לאחר היבחרו של פרץ לראשות העבודה. מאיר לסרי הוא בנו של ראש העיר יחיאל לסרי.
העבודה פתחה היום בתנופה קמפיין השטח דווקא באשדוד אחת הערים המזוהות ביותר עם הליכוד.

פרץ סייר במרכזים המסחריים ובקניונים והעביר את במסר מי שרוצה שייכות ובית חם אני הכתובת עבורו.

האם עמיר פרץ מודע לתוצאות הבחירות האחרונות באשדוד?

בבחירות האחרונות לראשות העיר אשדוד מאיר לסרי היה מעורב, מן הסתם, כבנו של ראש העיר. על אף תקציבי הענק, העיתונות האוהדת, השליטה בעיר בעשור האחרון וגילו הצעיר יחסית של ראש העיר, אחוז התמיכה בראש העיר עמד על 41,5% בלבד. כלומר, כאלף קולות חצצו בין הליכה לסיבוב שני לבין ראש העיר. מביני עניין יודעים, כי בדרך כלל, ראש העיר המכהן לא מנצח בסיבוב השני ואילו כאן הניצחון היה מר, תוך הבנה שכ-59% מתושבי העיר יצאו להצביע לטובת פנים חדשים על כס ראש העיר. מי שהכריע פה, אין חולק , הם החרדים שאילו הבחירות היו היום, אין ערובה כלל לכך שהיו תומכים בלסרי שוב. גם במפת המנדטים נחל לסרי אכזבה , כאשר הביא 2 מנדטים בלבד, השווים בערכם למנדט אחד, שכן אילו לא היה מצליח להשיג כלל מנדטים, היו מגדילים את מכסת חברי המועצה וראש העיר הנבחר עדיין היה מכהן כחבר מועצה.

יו״ר העבודה עמיר פרץ: ״העבודה חוזרת לאשדוד שמחתי לפגוש מאות ישראלים שמריחים את ריחות השינוי, ורוצים עבודה גדולה וחזקה..

בפריפריה יש לנו שותפים, לא רק מצביעים פוטנציאליים. הם שותפים לחזון שלנו לשלום ולביטחון, לצדק חברתי ולשוויון. חזון שנגשים יחד איתם״.

תגובות:

דוברו של חה״כ עמיר פרץ, שאישר לנו אתמול את הידיעה, לפיה מאיר לסרי ינהל את מטה העבודה באשדוד מסר הבוקר: ״ממטה עמיר פרץ נמסר, שבהודעה שיצאה אתמול בערב נכתב בטעות שמו של מאיר לסרי כמנהל מטה העבודה באשדוד, ולא כך הדבר״.

  • קרדיט צילום: רענן כהן.

תזכורת: מאיר לסרי מטקס פתיחת מטה הבחירות של משה כחלון, לפני חודשים ספורים: (מבולבלים? גם אנחנו!)

אולי תתעניין ב...

תלמיד כיתה ג׳ נדרס פעמיים בתוך שבועיים ותובע פיצוי של מאות אלפי שקלים

בן 9 שנדרס פעמיים בתוך שבועיים בדרך מביה"ס תובע פיצוי של מאות אלפי ₪ תלמיד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים