הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

האש החלה לבעור מחדש בעיצומה של פגישת המחזור

פגישת המחזור, אחרי 12 שנים, עלתה ביוקר לבעל: דווקא בפגישת המחזור החלה "האש" לבעור מחדש. האישה פגשה את אהבת נעוריה והסוף, כנראה, ידוע מראש

בני הזוג הכירו לפני 15 שנים בטיול אחרי צבא בדרום אמריקה. ההכרות הזו הולידה נישואים מעניינים ושלושה ילדים. בינתיים במשך השנים בני הזוג הסתדרו בחיים והפכו לבעלי ממון רב. שניהם עובדים בהייטק.

לפני זמן לא רב הוזמנה האישה למסיבת מחזור, שהתקיימה במלון יוקרתי במרכז הארץ לשם הוזמנו כל ילדי הכיתה המדוברת עם בני ובנות זוגן. כבר בתחילת הערב זיהה הבעל, כי האישה פגשת את אחד מחברי הילדות שלה, שעל אהבתם הגדולה שמע במהלך השנים.

כדי לא לעורר תשומת לב מיותרת החליטו, כך טוען הבעל, אשתו והחבר מהכיתה להתרחק במהלך הערב ושמרו על קשר בהמשך. הבעל טוען כי הקשר הזה היה רצוף בהתכתבויות ואפילו אשתו לא הכחישה שנפגשה פעם או פעמיים עם מי שהיה אהבת נעוריה.

האישה באמצעות עורכת הדין שרין סולן טוענת כי לא היו דברים מעולם. "פגשתי ידיד שהיה החבר הראשון שלי, זה נכון. התלהבתי מאד, התכתבנו במשך כמה שבועות וכן נפגשתי איתו אבל בנוכחות חברים. מעבר לזה לא קרה כלום ולא יקרה כלום".

הבעל טוען כי יש לו הוכחות לקשר אינטימי של אשתו והוא רוצה לפרק את השותפות. האישה טוענת: זה תירוץ. עו"ד סולן הבהירה כי במקרה של גירושין בני הזוג יתחלקו ברכוש הרב שצברו. הבעל סבור כי יוכל לפטור את עצמו מתשלום כתובה בגלל בגידת אשתו. עו"ד סולן טוענת כי "אין לבעל הוכחה שאשתו יצרה קשר אינטימי מעבר לקשר בווטצאפ ולכן עילת הגירושין שלו אינה רלוונטית". האישה מתעקשת על שלום בית.

האישה והבעל הופנו ליישוב סיכסוך. עו"ד סולן טוענת, כי לדברי האישה מדובר בקשר תמים ועל הבעל יהיה להוכיח שהקשר היה שונה.

תמונה מתוך pixabay

אולי תתעניין ב...

קווי לילה חוזרים לפעול- הפרטים המלאים

הודעה חשובה לצעירים ולהורים: קווי לילה חוזרים לפעול בחופשת הקיץ משרד התחבורה משיק מחדש את קווי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.