האם צעירי ש״ס מארגנים מחאה בעיר לאור האכזבה מההסכם הקואליציוני?

מסתמן, כי המשא ומתן הקואליציוני עתיד להסתיים ואילן ש״ס נאלצת להסתפק בתפקידים אשר קיבלה בקדנציה הקודמת, בנוסף לתיק המתנ״סים.זה בוודאי לא מה שהתפללו והתכוונו שיקרה בש״ס והאכזבה ניכרת על פני הפעילים ומובילי הדעה בש״ס

 

״אנחנו סומכים על אריה דרעי שרואה כמה צעדים קדימה אבל עדיין מאוכזבים כי ש״ס השיגה הישג גדול ולא תוגמלה כראוי. לא ייתכן שהמתנגדים קיבלו הכל ואנחנו שתמכנו מסתפקים מה שנותר״, אמר לנו פעיל מרכזי בש״ס היום.

ברשתות הוואטסאפ הופצה ידיעה אשר לא ברורה אמיתות ובכל אופן, היא לא על דעת בכירי המפלגה. עם זאת, ניתן לחמוד ממנה על הזעם של בני העיר מהצד החרדי.

הטקסט הופץ ברשתות הוואטסאפ בין תומכי ש״ס, אך אבי אמסלם מגיב: לא על דעתי:

 

*היכונו למחאה הגדולה בעיר אשדוד!!!*

*אשדוד מגיעה למחאה הגדולה על הבגידה בציבור המסורתי והמזרחי בעיר*

כידוע לכולם, הסתיימה מערכת הבחירות והגיע שלב החלוקה בהם המפלגה המסורתית והמזרחית בראשות אבי אמסלם זכתה לאמון מלא מ- 19.126.000 תושבי העיר אשדוד שבחרו בה כמי שרואים בה מובילת דרך בחמש שנים הקרובות בעיר.

לצד הזה, היה דילמה גדולה במי לתמוך לראשות העיר, המועמד האחרון שאצלו היו הסיכויים הוא הד"ר מאשדוד, למרות כל הסיכונים והסיכויים הקלושים הנהגת ש"ס תמכה בו ואך ורק בזכותה הוא ניגש למרוץ וגם ניצח בו בפער שאמר הכל..

*אבל הכרת הטוב זה לא הצד החזק שלו..*

*כולנו מחוייבים להגיע יום שני, לטקס כינון המועצה ולהביע מחאה גדולה בראש העיר שבחר דווקא ברוסים ודחק הצידה את הגרעין והשותפים הטבעיים שלו הציבור המסורתי המרוקאי והמזרחי בעיר אשדוד..*

זהו תקדים ראשוני בזירה הפוליטית ואנחנו נבוא בראש מורם ונקים קול זעקה על הבגידה ברבני העיר, בתושבי העיר, בצעירים, ובנוער בעיר שעתידם מוטל בסכנה.. בגלל שיקולי אגו של ראש העיר.

*תמשיכו לעקוב, מועד המחאה יפורסמו בהמשך…*

פרסומים ברחבי הרשת:

אולי תתעניין ב...

רכב התהפך על כביש 4-צ.אמונים

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לכביש 4 צומת אמונים בעקבות דיווח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים