האם נכונות הטענות לקיומה של מִתְפָּרָה במכרזי משאבי אנוש בעיריית אשדוד?

שני מכרזים פנים-מערכתיים יצאו היום (רביעי) בעיריית אשדוד. מכרזים פנימיים פירושם הוא שעובדי עירייה, אשר נמצאים כבר במערכת, זוכים לקבל קידום על עבודתם.

שני מכרזים פנים- מערכתיים יצאו הבוקר בעיריית אשדוד. גם תזמון הוצאת המכרזים הינו תמוה, הואיל והמכרז יצא הבוקר (רביעי), עת רבים מהעובדים נמצאים בחופש עקב תענית אסתר והיום האחרון להגשת המסמכים למכרז הינו ביום ראשון, 24/3/19. 4 ימים בלבד ניתנו לעובדים להגשת המסמכים לטובת התמודדות במכרז. מי העובדים הצפויים להגיש את מועמדותם?

המכרז הראשון הינו לתפקיד סגן/ית מנהלת אגף משאבי אנוש; המכרז השני הוא בעברו סגן מנהל אגף חופים. שניהם, כאמור, מכרזים פנימיים.

מי צפויים להיות הזוכים המאושרים? לפי תנאי המכרז, הדורשים תארים אקדמאיים ניתן לשער, כי הזוכים צפויים להיות מוכשרים ובוודאי ראויים למינוי תפקידם. יש הטוענים במסדרונות עיריית אשדוד, כי שמות הזוכים כבר ידועים לחלק מהעובדים.

במערכת ״אשדוד היום״ קשה לנו להאמין, כי מי מהגורמים יסתכן במה שנקרא ״תפירת מכרזים״ ובוודאי לא ירצה, כי אורות הזרקורים השליליים, חלילה יופנו אליו ולכן נמתין לפרסום המינויים ונעדכן. הימורים מישהו?

תנאים למכרז סגני/ית מנהלת אגף משאבי אנוש:

תנאים למכרז סגן מנהל אגף חופים:

אולי תתעניין ב...

מונית עלתה על מדרכה ופגעה בבית קפה לה-בריוש

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לרחוב רוגוזין באשדוד בעקבות דיווח שהגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים