האם נאור ביטון, שסיים את תפקידו בלשכת ראש העיר, פונה לדרך פוליטית?

נאור ביטון, מי שעבד בלשכת ראש העיר בשנתיים האחרונות, הוציא לפני מספר ימים הודעת התפטרות והודיע, גם באמצעי התקשורת, כי הוא עוזב את תפקידו עקב קבלה של תפקיד בעולם הפרו-ישראלי

 

כותרת הודעתו זעקה על תפקיד כלשהו בעולם הפרו-ישראלי ולא פירטה מעבר דבר.

הודעתו של ביטון לפני כשבועיים נראתה, לכל מי שמבין דבר בפוליטיקה, מעט שנויה במחלוקת, שכן ביטון נישא לאהובת ליבו, הודיה שחר, ולהם נולדה בת לאחרונה. האם משרה בחוץ לארץ? הדבר נראה, לכאורה, רק תירוץ דחוק למשהו משמעותי הרבה יותר. "פונה לדרך מקצועית חדשה", כתב ביטון בהודעת הפרידה שלו מלשכת ראש העיר.

ההתעכבות שלנו על נושאי תפקידים לצד ההנהגה הקיימת היא קריטית, שכן מהם ומאופן התנהלותם, ניתן ללמוד על נבחרי הציבור שלנו וההתנהלות בסביבתם הציבורית.

ואנחנו שואלים : דרך מקצועית חדשה או דרך פוליטית?

נציין, כי בבחירות האחרונות, נתן ביטון את תמיכתו לרשימת "אשדודים" ואף היה חלק מחבריה.

האם ביטון חש צורך לעזוב את לשכת ראש העיר ולפנות לדרך פוליטית בעיר? האם ביקש את ברכת הדרך מראש העיר יחיאל לסרי על יציאה לדרך פוליטית ומשלא קיבל את הברכה, החליט לעזוב את הלשכה? ובכלל, לאיזו דרך פוליטית יכול ביטון לצעוד אם אפילו בסיבת העזיבה שלו את לשכת ראש העיר, לא ציין את האמת? האם הציבור יקבל אותו בברכה בזירה הפוליטית? מה תרומתו הציבורית לעיר בשנים האחרונות? או , לכל הפחות, מה הצליח לקדם במהלך תפקידו בלשכת ראש העיר, אם בכלל? האם ניתן להצביע על הצלחה כלשהי בתפקידו? שהרי גם בתקופתו, נותרה לשכת ראש העיר סגורה ומסוגרת לכל אדם מן השורה – האם זו עצה שניתנה לראש העיר על ידי ביטון? גם אם התשובה לשאלה האחרונה היא שלילית, הרי שזה היה המצב בפועל גם בתקופת היותו עובד בלשכה. אם אכן מעוניין ביטון לפרוץ בדרך פוליטית, מדוע לא ציין זאת בהודעת ההתפטרות שלו? מדוע הנושא כלל לא הוזכר בהודעתו? ממה חשש, לכאורה?

ניסינו להשיג את תגובתו של נאור ביטון – ללא כל מענה מצדו. האם אלה אנשי הציבור שאנחנו רוצים שיצעירו את המערכת העירונית העייפה?

צילום: חן בוקר

 

 

אולי תתעניין ב...

לידיעת ד"ר יחיאל לסרי: התפנתה משרת מנכ"ל בית החולים אסותא בעיר

ד"ר דודו דגן, מנכ״ל בית החולים אסותא אשדוד הודיע היום (רביעי) על סיום תפקידו מסיבות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים